• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[hakeris] Arthur_Miiier jeb Arthur_Mayer


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Evan Mason
2. Admina niks serverī: Arthur_Miiier
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):

https://www.youtube.com/watch?v=k3Iy8tT8gdQ

4. Apraksts par situāciju. Nu ar Tayloru braukājāmies, ietriecāmies mayerī, domāju uzfilmēt, jo gibēju redzet viņa rp, a hujakš mahu salabo.

 

  • Upvote 6
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mani vel izbanoja par car fix, iekriti vecais, iekriti.

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Tev te nav jāposto!
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Taylor ilgi pie shita fake strādāji? + Kova var apskatīties servera log un redzēs nikā būs l vietā viens lielais i. ;) Serverī nemaz neesmu bijis aptuveni no 20:00 līdz šim laikam.

viss chotka

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tavs niks ir ar lielajiem ''i'', ko es strādāju? Evans filmēja, es šajā video redzu, ka tu esi VLA, brauc ar VLA busu un salabo mašīnu, sakars ar mani? Es prosta pie stūres braucu un ar Evanu skype runāju...

mhmm taylor... neiznāca šoreiz. Pat /clist nav istais vecīt... VLA ir savādāks clists,kā arī,jaaa...Mayers jau kādu laiku nav bijis ig...tākā gan jau tas tavs darbs.

P.S visu sarunāju ar adminstrāciju... wp neliekat.

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Tev te nav jāposto!
  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

mhmm taylor... neiznāca šoreiz. Pat /clist nav istais vecīt... VLA ir savādāks clists,kā arī,jaaa...Mayers jau kādu laiku nav bijis ig...tākā gan jau tas tavs darbs. 

P.S visu sarunāju ar adminstrāciju... wp neliekat. 

nu ja, saprotu

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas neko nepierāda, tikpat labi manu uzvārdu varēja nofeikot, uzmaukt clistu un ar s0b iekāpt mahā. Ko tad neparādīji ar visu TAB, ka esmu īstais? M? Zinot to, ka manu uzvārdu ir tik viegli nofeikot ar vienu burtu.

 

nu ta varetu but

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Meybe zajadzeja video pieradit ka tas vins?

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Tev te nav jāposto!
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taylor labs prikols, es tā rēcu redzot bomāru pie stūres ;DDDDD

Muģila :DDDDD

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp , Tev te nav jāposto!
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taylor labs prikols, es tā rēcu redzot bomāru pie stūres ;DDDDD

Muģila :DDDDD

varetu ta but, hz

 

 

 

Tas neko nepierāda, tikpat labi manu uzvārdu varēja nofeikot, uzmaukt clistu un ar s0b iekāpt mahā. Ko tad neparādīji ar visu TAB, ka esmu īstais? M? Zinot to, ka manu uzvārdu ir tik viegli nofeikot ar vienu burtu.

ari taisniba

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

QV9Rs4c.png

Labs mēģinājums, veči...

 

Atvainojos par postu. Kam niez nagi metat virsū warn punktus. :)

 

 

 

 

p.ssssssssssssssss. Gaidu dislike no daža laba. :rolleyes: :ph34r:

 

 

vēlviens edits, b ļ e...

zKbjM4t.png

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
Te es Nezinu vai WP likt vai Nelikt
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka šis ir no kāda cita servera, kur vakar biku paviesojos, pilnīgi tāds pats kā samp.lv...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sry Taylor, bet tu lkm daltoniķis esi. :D

Rossols vēl pietuvināja, tur nav balts clist, +ja Evanam ir modi to huj pierādīsi.

+vēl nav /time.

Reāli veci, Mayers nav tik stulbs, lai hackotu, ja viņam ir acc.

Reāli tu brauc, viņš brauc, pēkšņi apstājas, un tieši izdomāji rpot? Ķip mayers samet, un gaida kad ietrieksies, un tu vēl speciāli ietriecies, un pats neko neerpo. lel

Bullshit

 

+Fake serveris paļubom, baigā sakritība, Mayeram ID 1, tev 0 un Evanam tad jau 2. :D

Tev jau 100 serveros 1337, viegli šitādu hujņu uzčinīt

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
Atkal Tu te Posto! +1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka šis ir no kāda cita servera, kur vakar biku paviesojos, pilnīgi tāds pats kā samp.lv...

mozh, neapstridu

 

Sry Taylor, bet tu lkm daltoniķis esi.  :D

Rossols vēl pietuvināja, tur nav balts clist, +ja Evanam ir modi to huj pierādīsi.

+vēl nav /time.

Reāli veci, Mayers nav tik stulbs, lai hackotu, ja viņam ir acc.

Reāli tu brauc, viņš brauc, pēkšņi apstājas, un tieši izdomāji rpot? Ķip mayers samet, un gaida kad ietrieksies, un tu vēl speciāli ietriecies, un pats neko neerpo. lel 

Bullshit

ari saprotu

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sry Taylor, bet tu lkm daltoniķis esi. :D

Rossols vēl pietuvināja, tur nav balts clist, +ja Evanam ir modi to huj pierādīsi.

+vēl nav /time.

Reāli veci, Mayers nav tik stulbs, lai hackotu, ja viņam ir acc.

Reāli tu brauc, viņš brauc, pēkšņi apstājas, un tieši izdomāji rpot? Ķip mayers samet, un gaida kad ietrieksies, un tu vēl speciāli ietriecies, un pats neko neerpo. lel 

Bullshit

Reāli bļe, tu esi tik reāls, Paulīn, ka man trūkst vārdu.

 

Time tur ir, bet es atvainojos... Krāsa ir tādi pati, to liekat mierā. Taču, prikols? :O Tur ir atstarpe, ja slikti nodrototās acis jums rāda.

Jā, Mayers nav cirvis, lai čītotu, ja ir uz viņa pleciem atbildība likta.

 

Un kāda sagadīšanas, ka cilvēks apstājās un jūs sākāt rpot, pirmo reizi mūžā kaut kas tāds redzēts. :O Jā un viņš vēl pagaidīs, lai jūs paspējat ietriekties, lai viņš var kameras priekšā salabot auto un aizbraukt prom. :)

Edited by Thomas.H
+1 WP // neposto, kur nevajag
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Var pārbaudīt mēģinot ieiet ar tādu niku tajā serverī :)

 

 
 

Tur ir VLA krāsa, skinā ir VLA baltais/melnais.

Clist nav balts, jā, tas ir VLA krāsā

/time nevajag, augšā ir pulkents ( labajā stūrī )

ja nebūtu acc, viņš hakotu? skaidrs..

Viņš ganjau gribēja mūs jailā likt, tās nav manas problēmas, ka viņš stāv uz vietas...

Izdomā, k.ko labāku, neesam jau tik stulbi, lai noticētu šitādiem sūda gājieniem. Cik reizes, jau serverī ir bijis, kad viens otru grib iegāst, un prikols vnm ir ar to niku. Hujņa.

Edited by Thomas.H
+1 WP // neposto, kur nevajag
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Reāli bļe, tu esi tik reāls, Paulīn, ka man trūkst vārdu.

 

Time tur ir, bet es atvainojos... Krāsa ir tādi pati, to liekat mierā. Taču, prikols? :O Tur ir atstarpe, ja slikti nodrototās acis jums rāda.

Jā, Mayers nav cirvis, lai čītotu, ja ir uz viņa pleciem atbildība likta.

 

Un kāda sagadīšanas, ka cilvēks apstājās un jūs sākāt rpot, pirmo reizi mūžā kaut kas tāds redzēts. :O Jā un viņš vēl pagaidīs, lai jūs paspējat ietriekties, lai viņš var kameras priekšā salabot auto un aizbraukt prom. :)

sava veida taisniba

 

Izdomā, k.ko labāku, neesam jau tik stulbi, lai noticētu šitādiem sūda gājieniem. Cik reizes, jau serverī ir bijis, kad viens otru grib iegāst, un prikols vnm ir ar to niku. Hujņa.

http://prntscr.com/4erh4c Lūdzu, Millera niks nemaz nav Mi L L ers, bet gan Mi I I ers, gl

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

man nav skinu, un pie stures ir redzams VLa biedrs, nezinu, kapēc jaizstāva tas hackoors? Salaboja, salaboja. ACC OFF un miers.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atstarpi nevar ielikt, beidz aizstāvēt viņu, ja ieliek atstarpi, tad SAMPS nenolasa pēdējo nika daļu ;)

 

Labi, šitā ir evana sūdzība, evana video, beidzat pisties un aizstāvēt visi M i Ī Ī E R U, kuram ir nonRP uzvārds.

 

Es savu jau uzrakstīju...

 

http://prntscr.com/4erh4c Lūdzu, Millera niks nemaz nav Mi L L ers, bet gan Mi I I ers, gl

Jēbal, *** uz to nonRP niku. Tu te visu mūžu hakojis esi, kad nobano lien adminiem dirsā, lai tik unbano. Pats, kad biju admins, nobanoju ar iemeslu, Amandai dirsā līdi, lai unbano. Būtu es Kovas vietā, sen jau tevi būtu nahrinizējis, iemetis vecajā labajā black list, un ko tad darītu? Ā, jā hackotu, jo tikai to vien māki, kruts ar saviem hackiem, draudi ar hackiem, smiekli nāk par tādu kā tevi. 

Edited by Thomas.H
+1 WP // neposto, kur nevajag
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nākamais, kas iepostos saņems dubultu sodu. Zajebal jau jūs te rakstīt, administrātori paši te tiks galā. Kova lai skatās un viss.

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
Suspendu uz pāris dienām!
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Varetu but,ka tas ir kads no jusu serveriem. Baigi divaini ar tiem ID,itka jus 3 butu vienigie tuksa serveri :D

 

2. To pulksteni var mierigi uzlikt,ja tev ir savs serveris izveidots.

 

3. Neticu,ka mayers labotu mahu jusu prieksa,kautvai,ja vinam butu hacki. Vins noteikti R'potu,tas nav vina stila :D

 

4. Neticu,ka Evans gribeja filmet,lai uzzinatu ka vins R'po :D

 

5. Nevar pieradit,ka tas ir samp.lv serveris.

 

Tas ir mans viedoklis,vnk nesaciet heitot! Nav nekada naida pret jums,vnk si situacija skiet divaina :)

 

Vendetta -(sencis rl) atlava man postot,taka newarnojiet :DDD

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Varetu but,ka tas ir kads no jusu serveriem. Baigi divaini ar tiem ID,itka jus 3 butu vienigie tuksa serveri :D

 

2. To pulksteni var mierigi uzlikt,ja tev ir savs serveris izveidots.

 

3. Neticu,ka mayers labotu mahu jusu prieksa,kautvai,ja vinam butu hacki. Vins noteikti R'potu,tas nav vina stila :D

 

4. Neticu,ka Evans gribeja filmet,lai uzzinatu ka vins R'po :D

 

5. Nevar pieradit,ka tas ir samp.lv serveris.

 

Tas ir mans viedoklis,vnk nesaciet heitot! Nav nekada naida pret jums,vnk si situacija skiet divaina :)

 

Vendetta -(sencis rl) atlava man postot,taka newarnojiet :DDD

Vecīt, es vislaik rpoju, un gribēju nofilēt mayera failu, jo gribēju izdarīt tā lai viņš aplaužas, jo met mani vislaik neparko jailā, kāds sakars ar mūsu serveriem? mums tādu nav un nebūs. 

 

viss ir paties..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...