• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Drake_Demayo.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Daniel_Cassado

 2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Drake_Demayo
 3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: RP Avoid.
P.S. Nav pilnais video, viņš vēl skraidīja AFK lai tik izvairītos no mums, nav arī vienīgā reize kad viņš RP Avoid taisa.

 4. Kā vainas dēļ tas notika? -  Viņa.
 5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: 
https://www.youtube.com/watch?v=eSpZ8a5YczQ&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Par vienu vārnu, līderi neņem nost. žēl kad paši mēģinājāt mani bez iemesla, iemest jailā. OOC insult un mix, tik paspēju nofočēt.

r1sge8j6jswhdmql8tgl.png

 

6qhiqgksyca6f0e3g64.png

Link to comment
Share on other sites

Par vienu vārnu, līderi neņem nost. žēl kad paši mēģinājāt mani bez iemesla, iemest jailā. OOC insult un mix, tik paspēju nofočēt.

 

 

6qhiqgksyca6f0e3g64.png

Vecīt, tas bija tieši domāt OOC, jo es pēc tiem RP biju uzrakstījis, ka nevaram /cput..  - Tāpēc tas bija domāts speciāli OOC, lai tev paskaidrotu. ;pp

Un kā līderis tu neesi cienīgs šim amatam, tu pat labi neizproti RP terminus. 

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, tas bija tieši domāt OOC, jo es pēc tiem RP biju uzrakstījis, ka nevaram /cput..  - Tāpēc tas bija domāts speciāli OOC, lai tev paskaidrotu. ;pp

Un kā līderis tu neesi cienīgs šim amatam, tu pat labi neizproti RP terminus. 

Nāc IG uz RolePLay dueli. lai citi redz kurš labāk RPO, aizejam uztīt pāris jointus.

ā, un RP terminus zinu ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Tak bērns goda vārds, kā tu vispār tiki par līderi? - Tak administrācija skataties ko ņemat.

Un par to Bļ*(vecīt ja tu apvainojies uz šī varda, tad tev te nav ko darīt, tinies uz bērnu dārzu un attīsties) Man no tādiem cilvēkiem pretīgi paliek.

 

P.s varat droši likt to warn. ja jums tas kaut ko izsaka, bet vajaga arī skatīties kāda līmeņa RP cilvēka jūs ņemat, nekad nevajaga skatīties pēc atsauksmēm( ko jūs zinat? mošh cilvēkam viss servers zināms, bet rp zināšanas low) 

 

Un tur nav nekāda OOC insulta, to vārdu Ma*** nebiju minējis, tāka paliec mierīģs un ej mācies alfabētu, sprēgas te vel kā kaut kāds prusaks.

 

 

Nāc IG uz RolePLay dueli. lai citi redz kurš labāk RPO, aizejam uztīt pāris jointus.

ā, un RP terminus zinu ideāli.

 

"RP terminus zinu ideāli" tie tavi termini neko nedot, tas ka tu zini, tas neko neizsaka, mans suns pat gudrāks par tevi, kā arī terminus vajaga mācēt pielietot! tāpāt kā tu dari matemātikas stundā pielietojot formulu. 

Ej labāk pamācies spēlēt. .!.

Link to comment
Share on other sites

 

Tak bērns goda vārds, kā tu vispār tiki par līderi? - Tak administrācija skataties ko ņemat.

Un par to Bļ*(vecīt ja tu apvainojies uz šī varda, tad tev te nav ko darīt, tinies uz bērnu dārzu un attīsties) Man no tādiem cilvēkiem pretīgi paliek.

 

P.s varat droši likt to warn. ja jums tas kaut ko izsaka, bet vajaga arī skatīties kāda līmeņa RP cilvēka jūs ņemat, nekad nevajaga skatīties pēc atsauksmēm( ko jūs zinat? mošh cilvēkam viss servers zināms, bet rp zināšanas low) 

 

Un tur nav nekāda OOC insulta, to vārdu Ma*** nebiju minējis, tāka paliec mierīģs un ej mācies alfabētu, sprēgas te vel kā kaut kāds prusaks.

 

 

 

"RP terminus zinu ideāli" tie tavi termini neko nedot, tas ka tu zini, tas neko neizsaka, mans suns pat gudrāks par tevi, kā arī terminus vajaga mācēt pielietot! tāpāt kā tu dari matemātikas stundā pielietojot formulu. 

Ej labāk pamācies spēlēt. .!.

 

Es atkārtoju nāc IG uz RP dueli, bērns. un jā tas Bļ* krievu valodā nozīme mauk*, takātas ir OOC INSULT, un par to banu uz kādām 4-7 dienām.

Link to comment
Share on other sites

Nāc IG uz RolePLay dueli. lai citi redz kurš labāk RPO, aizejam uztīt pāris jointus.

ā, un RP terminus zinu ideāli.

;dd Berns jau kā bērns... Tev vajag tu ej un taisis savus smirdīgos dueļus, es netaisos te iet un strīdēties par RP, sūdzība ir sūdzība, reizi vajag par šito uzlikt banu, ka RP Avoid (Izlāgojās ārā.)

Netaisos vairs postot - Gaidīšu Adminstrācijas lēmumu.

Link to comment
Share on other sites

;dd Berns jau kā bērns... Tev vajag tu ej un taisis savus smirdīgos dueļus, es netaisos te iet un strīdēties par RP, sūdzība ir sūdzība, reizi vajag par šito uzlikt banu, ka RP Avoid (Izlāgojās ārā.)

Netaisos vairs postot - Gaidīšu Adminstrācijas lēmumu.

Es ar negribu lieki krāt postus un čatot. Bet davaj, parādi pilno video. 

Link to comment
Share on other sites

 

Es atkārtoju nāc IG uz RP dueli, bērns. un jā tas Bļ* krievu valodā nozīme mauk*, takātas ir OOC INSULT, un par to banu uz kādām 4-7 dienām.

Duēli? puis cik tev gadu? ko tev tas dos ka mes uztaisīsim "duēli?" krutāks paliksi? Tu esi un būsi apaļa 0.

Nepatīk mana attieksme pret Policistu darbu? Nu tad runā ar administrāciju lai met ārā, jo zaudētaijs nebūšu, ja šis servers ir RP tātad ir jabrauc tākā nākās - paskatīsimies uz dzīves situāciju- Tu brauc pa pretējo joslu + bez kiveres + ātrumu pārsniegšanu, menti tevi nokers, tevi ne tikai tādos vārdos nolikts, varbūt pat vēl svinu dirsā ielaidis, un ko tad tu darīsi? Iesi sūdzēties? Da bļa menti pateiks ka tu muki, nepakļāvies prasībam, un ko tad darīsi? sāksi raudāt? Apsveicu vecīt tu esi tik kruts un gudrs, ka pat mans suns smejās par tevi, bet tāds kā tu, tu nēesi pelnijis līdera amatu, un ceru ka tiksi arī izlidināts.(būtu parasts mafijas biedrs, būtu daudz savādāk, bet vecīt tu esi mafijas boss, huļi tu taisi sev problēmas? un video tiks pilnais parādīts tikai tad ja administrācijai tas būs vajadzīgs.

 

un Adminiem ko varu pateikt - Nepatīk kaut kas? Tad izņemat āra policistus, vai kko tādu vai mani izmetat, jo man galīgi pajāt, ja šis servers ir RP, tātad jāspēle pēc RP un dzīves situācijam, nepatīk ka postoju? Nobanojat, bet es te postoju nejau tāpēc ka baidos no kaut kā, bet cīnos par patīesību. Vairak man nav ko piebilst gaidu logisku Administrācijas Lēmumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...