• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Vitālijs_Tenorss]


ReusTV

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rojs_Stiflers

2. Administrātora niks spēlē : Vitālijs_Tenorss
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=b31a1qx45nuzm4kfzbyt.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7ie1dpx4rqek6dkf9j3f.png

4. Apraksts par situāciju : Pēc nesenā sb uzbrukuma samp.lv serverī parādijās visādi bugi, lagi, kuru rezultātā parādijās kautkādas nesaprotamas lietas. Piemēram, serverī ienāca " 2 Gubernatora vietnieks " Andris_Kokgrauzis un atlaida visus LSPD un FBI darbiniekus. (SS redzams, ka atlaišanas brīdī manam kolēģim tika uzlikts /tazer). Tālāk sekoja nesaprotamais - serverī daudzi sūdzējās par komandas /tazer pielietošanu uz spēlētājiem, kaut vai tajā brīdī neviens no Policijas vai FBI nebija pat tuvumā. Vitālijs_Tenorss sākumā ielika mani cietumā par šīs komandas pielietošanu uz 3 stundām, kaut gan pēc mana lūguma viņš mani atbrīvoja. Pēc , aptuveni, 20 minūtēm čatā parādijās ziņa no šī paša admina, ka nākamā /tazer komandas pielietošanas gadijumā visi FBI darbinieki tiks banoti. Tajā brīdī es ar savu kolēģi (Nauris_Stifflers) braucām kārtējā dienesta braucienā. Viņu nobanoja pirmo. Es reportā viņam uzrakstiju, lai mūs speco, taču viņš to ignorēja un uzlika man banu uz 2 dienām.

Šis incidents notika 8/09/2014. Liecinieki - Ricards_Blumentals, Nauris_Stifflers, Raitik_Ervalds, Jack_Delli.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, kad te postoju, bet es tev izskaidrošu, kā ir ar tiem tazer, jo admini tupa uzmetīs šim topikam un vnk aizvērs. Krč FBI ir komanda tazer, ir tazer 3, var noteizot visus spēlētājus, kas ir iekš serverī. FBI paļubom ir daudz multi acc, kas vnk ienāk serverī pa prikolam pačakarēt n shit, un no tā cieš visi FBI, tavā vietā es ietu prom. Neviens jau nav vainīgs, administrātori jau arī neredz kurš tajā brīdi raksta tazer 3 or smth un vnk nosoda visus FBI, tas protams nav godīgi, bet varbūt padomās par to, ko dara. Varbūt tas nebiji tu, vai tavs čoms, bet vnk kāds no FBI, kam patīk pačakarēties. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...