• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Elliot_Quattros


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Sandis_Sprogis


Pārkāpēja segvārds serverī: Elliot_Quattros


Detalizēts apraksts - par notikušo: Piebrauca, Elliot_Quattros, Ensteins_Tenoris, Kevin_Moreti ar mašīnu Elegy.  Kevin_Moreti izkāpj arā un sāk sist mani, viņš sita kadas 5sec. Abi policisti neko nedara, vienkārši skatās. Man apnīk ka viņš mani sit sāku sist pretī un izkāpj varonis Ensteins_Tenoris sak šaut uz mani, bez rp. Labi beidzu kauties un Kevin_Moreti iekāpj atpakaļ mašīna. Aizbrauc un pēc 2sec atgriežas un Ensteins_Tenoris nošāva mani. Un esmu nonācis jail uz 1200 sec.


Kā vainas dēļ, tas notika? Ensteins_Tenoris, Elliot_Quattros, Kevin_Moreti


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video). http://www.bildites.lv/viewer.php?file=qxdza43zzwljeab7wr.png


 


Atzīstos man tur bija ooc instults, bet nevarēju noturēties jo piebrauc 3 purni kamēr gaidu taxi un viens no viņiem sāk mani sist.


Pietiks tos policistus aizstāvēt, nav nemaz tādi eņģelīši, abus policistus vajadzētu atstādināt no darba.


Bez fraps nav iespējams godīgi spēlēt.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu klauns esi? Kameras tevi fiksēja, kā tu kāvies ar kaut kādu mehāniķi, mums par to ziņoja dispičeri un uz tevīm tika dots "Sarkanais Kods" Tas nozīmē, notvert noziedzinieku un likvidēt viņu, ja ir kādas neskaidrības dodies uz [LSPD] Iecirkni un izrunāsim šo problēmu...

Link to comment
Share on other sites

Vot cik žēl ka nebija fraps on.

Varētu tu pa saviem pekstiņiem pats kaunēties.

Jūsu atvestais mehāniķis uzbruka man, tā bija pašaizsardzība, turklāt tu mani nošāvi neizmantojot RP.

+ Tavs pārinieks uzlika man nepatiesas zvaigznes, es pat nebiju kamerā tajā brīdī.

p.s Uzlikāt arī zvaigznes Kevin_Moreti? jo galu galā viņš šo visu iesāka.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vot cik žēl ka nebija fraps on.

Varētu tu pa saviem pekstiņiem pats kaunēties.

Jūsu atvestais mehāniķis uzbruka man, tā bija pašaizsardzība, turklāt tu mani nošāvi neizmantojot RP.

+ Tavs pārinieks uzlika man nepatiesas zvaigznes, es pat nebiju kamerā tajā brīdī.

p.s Uzlikāt arī zvaigznes Kevin_Moreti? jo galu galā viņš šo visu iesāka.

 

Uzlikām arī Kevinam, kādas nepatiesas zvaizgnes? Kameras fiksēju jūs abus un mēs devāmies pie jums.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka uzlikāt kevinam... ka tad savādāk.
''Kameras fiksēju jūs abus un mēs devāmies pie jums.''
WEIT WAAAAT?
Kevins bija ar jums mašīnā un arī aizbrauc ar jums kopā.
Ok. Es šeit vairāk nepostošu lai admins lemj tālāk, korumpēts LSPD komisars.
 
p.s Cerams ka zini LSPD drikst patrulet 500m aprus LS, ta rūpnīca ir vairāk kā 500m un kāpēc nebijāt ar policijas mašīnu, bet kautkādu elegy, ss ir redzams ka braucat atpakal.
 
 
E: Jus arī Kevinu nošāvāt?, galu galā tur tak bija +/- 1000 kameras un tās piefiksēja ka Kevins uzbruka pirmais un man bija pašaizsardzība.

E2:

Viss bija ar RP, Kameras tevi fiksēja, pats vainīgs ka tā darīji...
 
Tad kāds prikols vispār rādīt pases, ka tu zini ka netiksi cietumā u.t.t???
 
Tad jau no mentiem nekādas jēgas nav

Domāju ka var TC arī, man tpt ir par maz pierādījumu.

Lai gan pats pa jums ierēcu jo šis glupības ko rakstat ir vnk smieklīgas piesedzat viens otru... drīz arī kevins noteikti kautko iepostos..

Bez fraps nemaz samp nevēršu vaļā.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Viss bija ar RP, Kameras tevi fiksēja, pats vainīgs ka tā darīji...

 

Tad kāds prikols vispār rādīt pases, ka tu zini ka netiksi cietumā u.t.t???

 

Tad jau no mentiem nekādas jēgas nav

 

 

SS ir redzasms OOC Insults, man arī tas uzrādijās savā čatā, tākā tas mani aizvainoja un palūgšu adminiem sodīt šo cilvēku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...