• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Pazūd krava.


Brownlee

Recommended Posts

1.Servera kļūda - Pazūd krava tālbraucējiem.


2.Apraksts par kļūdu/bugu(Ko darīji) - Paņēmu kravu pa 40k, biju jau ticis pusē kad krava vienkārši pazūd taisnā gabalā un 40k vēja. Nav jau pirmā reize, bet tas jau paliek pa traku esmu jau dēļ šī pazaudējis pāri 200k


3.Pierādījumi. (Screens,uzņemiet ar f8) - nav nepieciešams


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

vot vot man tiko arī tas pats kas tas ir jau zb otrā reize 40k pazūd vējā

:@

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Jūs varat to kravu tā pat nodot... ir tā bijis vismaz es varēju nodot...

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Tas ir dēļ pinga, man tas ir gadījies, bet tagad tā vairs nav, paldies, ka vismaz to ķīniešu anticheatu salaboja :D

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Krūger, šitā ir sūdzība par serveri. Nahren šeit nevar piebilst vēl kāds?

 

Par tēmu : Nu par šito dzirdu pirmo reizi. Nevaru šeit kā palīdzēt.

Edited by Zaķēns
+10% Nakamreiz prasi privāti - http://prntscr.com/4sdgqk
Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā nafta, naftā atrodas piekabes un aizbraucot tur, paņemot piekabi nebūs vēja nauda. Ar to cisternu arī var nodot kravu.

 

 

 

//Lūdzu newārnojiet//

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...