• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

kip zobeids!


Kļopka

Recommended Posts

ieeju serveri ierakstu paroli un tad uzreiz mani kiko un rakstits gad mana samp mape ir atrasts sobeits bet es ar nekadiem hax nespeleju!

 

Link to comment
Share on other sites

Man arī tā ir gandrīz visu laiku!

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Njam,līdzko ienāc,peli nekustini pirmās 5-6 sekundes,tā ir pārbaude,tapēc tā.

 

/Don't warn pls//

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

man tas pats vink kad ieej vismaz kadas 5-10 sec nekusties vink tev nauda skaitas un vis profils ja kusties tad kad tev nauda skaitas tad tevi met ara

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Man ari sis pats ir bijis , kautvai esmu parmeklejis kadtru mapiti parskirstijis, vnk vajag kadas paris sekundes neskriet, nekusteties!

Edited by Zaķēns
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...