• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Suziba par [Tito Zambrotta]


Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par Tito Zambrotta

 

 

 

1. Tavs niks spēlē : Mike Stevenson

2. Administrātora niks spēlē : Tito Zambrotta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

http://www.bildites.lv/images/oodxx0a7kghz25fjyup.jpg

http://www.bildites.lv/images/gxkaxdtw5ssceadwog2.jpg

4. Apraksts par situāciju :

Aprakstisu visu loti skaidru , tatad si persona izmanto administracijas opciju "/o" sava laba lai varetu saaicinat speletajus sava organizacija , ka neka si persona bija jabano uz 365 dienam , pec sudzibas "Tito Pierro" jeb Tito Zambrotta par "aim" , ta jau sapratu ka vitalijs gažās no sava amata .. Labi par to nerunasim paslaik : Edward Jameson ir iemetis sudzibu , bet par to tagad neizteiksos.. Bet ka vinsh uzdrikstejas lietot administracijas komandas sava laba?

Pietiks aizradit administracijai , pashi ja nesaprot , ir jaraksta sudziba , lai pat kova redz.. Zinu ka vinsh ir pirktais administrators , bet visiem ir vienadi noteikumi , jeb administracijas informacija ka pareizi lietot , noderetu tadiem ka Tito Zambrotta = Tito Pierro , :) .. Laiks pardomam puis..


Pietiks sadus sudus varit , paradat administracija ka neizmantojat savus limenjus prieks sevis , zinu vitalijs grib izglabt , bet tas man neskauz man patik kads tu esi , man tas pie dirsas.. Bet par tevi es neko negribu izteikties , pat nevelos neko tadu izteikt...

 

{P.s} 

Ka teicu -"Pietiks ar administracijas Limenjiem speleties" - ja nemak vadit tad vispar lai nevada administraciju sava parzinja..

Vitja miers ;3 ..
 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tito nezin pats ko dara tiko uzlika man banu jo dazs labs sadirsa ka man bij ooc insult pat neprasija ss vai ko tadu , tikpat labi es ari uzrakstisu eu tam un tam bij ooc insult bano ! domaju ka vinam vajadzetu atnemt administracijas tiesibas !

Edited by Thomas.H
+1 wp // neposto, kur nevajag
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tito nezin pats ko dara tiko uzlika man banu jo dazs labs sadirsa ka man bij ooc insult pat neprasija ss vai ko tadu , tikpat labi es ari uzrakstisu eu tam un tam bij ooc insult bano ! domaju ka vinam vajadzetu atnemt administracijas tiesibas !

sorry bet tito neklausa kuram katrad tikai tiem kam viņš tic un zin ka nemelos ka piemeram man,Diego un vel paris

Edited by Thomas.H
+1 wp // neposto, kur nevajag
Link to comment
Share on other sites

Tagad tā pajoliņi,,, Man vienkārši pieriebies ka man spamo visu čatu ciet lai jums Vienmēr čīkstošajiem spēlētājiem būtu  mirs no hakeriem un n shit..! tpc uzrakstiju visiem tiem KURI MAN RAKSTIJA TAJĀ MOMENTĀ KA GRIB PIETEIKTIES MAFIJĀ, Teicu lai to izdara mans panelis, jo man laiks nebij. :) takā pasūkājat heiteri.! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...