• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Par Jonny_Wall


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Carl_Fqer


Pārkāpēja segvārds serverī: Jonny_Wall


Detalizēts apraksts - par notikušo: Gribēju mašīnu nopirkt no viņa, teica ka bugs ir tāds ka var pārdod mašīnu tikai par viens, nu sarunājām ka iedošu viņam 500 k. Iedevu un viņš izgāja no servera ar /q


Kā vainas dēļ, tas notika? Viņa


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video). iIr protams pats vēl prasīja lai filmēju un tāpat appisa lohs tāds bļa un vēl saka ka nekas tāds nav bijis


 


Lūk video :


https://www.youtube.com/watch?v=F4tm8DlNp74&feature=youtu.be


Link to comment
Share on other sites

Nu tur noteikti kautkas jadara bet isnība pac esi dums.vienmēr jābut piedāvājumam.

Link to comment
Share on other sites

Nu tur noteikti kautkas jadara bet isnība pac esi dums.vienmēr jābut piedāvājumam.

Rakstība, Rakstība, Rakstība mācies rakstīt labi? un vēl gramatiku un īsto latviešu valodu pamācies un tad te varēsi dumji dirst

Link to comment
Share on other sites

Jamm, nu tauta mācas no tautas. Bija topic kur mani arī appisa, vot, tur arī šo iemācījos. Man arī, neko ne atgrieza neko, paliku zaudētājos, pateica tik ka pats biju vainīgs un vajadzēja RP līgumu. Tā kā šeit nav RP līguma, un viss, pilnīgi viss ko sazināmies ir rakstīts pa čatu /b, OOC čatu, ar IC tam nekāda sakara nav. IC vienīgais kas te notiek, ir atdod savu naudu, vienkārši randomā, un pat to bez RP. Pēc ši topika varam spriezt par Tavām RP zināšanām, un jā, kā jau minēju, tauta mācas no tautas. Sorry, ne Tavas vainas dēļ tas notika, vienkārši man jau ar nepatīk, gribēju vismaz atgūt daļu no manis izkrāptās naudas, sorry, tas ir RP... Banojat, nebanojat, bet nu skataties, līderis izsprūk, a es kautkāds nepazīstams frukts ņemu, un tieku banots! Bet nu jā, karoč tas ir RP, viss notika OOC čatā, un ar ic tur sakara nekāda nav, tākā bēdas paturi pie sevis. Filmē vai nefilmē, bet nekas nav darīts IC.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Veči, mācāmies no kļūdām. Šeit mēs diemžēl neko atpakaļ nedodam. 

Tagad jauna pieredze. Zinam tagad, kurš ir krāpnieks.

Link to comment
Share on other sites

Veči, mācāmies no kļūdām. Šeit mēs diemžēl neko atpakaļ nedodam. 

Tagad jauna pieredze. Zinam tagad, kurš ir krāpnieks.

Te pus serveris ir samācījies no viena, var teikt ka visi te ir krāpnieki, izņemot kautkādus wild spēlētājus..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...