• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jon Halsey


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jonny Wall

2. Administrātora niks spēlē : Jon Halsey
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
4. Apraksts par situāciju : Karoč bija tā, es atzīstu, mans organizācijas biedrs Jonny Wilson šāva pa tālbraucēju, mums bija vienādas mašīnas paņemtas, abiem Infernus, viņš sašāva tālbraucēju. Kad viņš šašāva, tālbraucējs izkāpj no auto un sāk pa mani striļīt, viņš domāja ka esmu tas kas šāva, es pat no mašīnas nebiju izkāpis. Tad kad mašīna bija salauzta, izkāpu no tās, un sekoju Jonny Wilson, viņš sākumā bija paslēpies aiz angāra, tad skrēja augšā pa to iekrāvēju, vai kas tas ir tajās oglēs. Tas ir pārpratums, es 100% neesmu vainīgs pie tā ka skrienu vienkārši pakaļ, un par to 3 h jail. Man pat ierocis tajā brīdī laikam pat nebija, nebiju pat pārbaudījis. Ja ir pierādījumi ka es šāvu, gribu tos redzēt, bet es neesmu šāvis!!! Piedodiet, bet man nepatīk šāda attieksme, ka hujovā, iemet jail, un tad saka, nav jāņem pierādījumi, kad ieliek sūdzību par administratoru, varu apzvērēt ka neesmu šāvis. Tas man nepatīk, ka ne par ko 3h. Ceru uz atbrīvošanu, vakar gan šāvu, iemeta jail arī Emilio, tā man bija mācība, vairāk sēdēt negribēju, tāpēc neuzdrošinājos šodien šaut. Un ja vēl aiz vien neticat, es atceros, tālbraucējs bija Harry Microlab, es neesmu stulbs, pirms tam es viņam piedāvāju nopirkt wep, neesmu tik stulbs, lai pēc mana nika ieraudzīšanas, viņam vēl šautu. sdsbf36755rl6v6qlkji.png

 

Screen var redzēt, ka prasu, vai vajag ieroci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...