• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Bg.


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Edward_Jameson


Pārkāpēja segvārds serverī: Viss Bg.


Detalizēts apraksts - Visi no ballām zog terru, un arī pats līderis .


Kā vainas dēļ, tas notika? Līdera.


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video). https://www.youtube.com/watch?v=7jDeIw_sIkQ&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=CgTk12WZbwU&feature=youtu.be


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biju liecinieks saja akta - pats atrados "VLA" banda un biju sis organizacijas biedrs..

Visu labi atceros ka BG Lideris ar savejiem biedriem centas atnemt zonu..

Zinu ka tas ir pretlikumigi , nedrikst pat ta darit..

Par so vinja izdaribam vareja vinja biedrus banot par zonas zagsanu + vinju pashu arii nobanot & pielikt wp klat , par sim tupajam izdaribam..

Ka neka agrak jau no sis personas redzeju sadas izdaribas ka es pats vadiju so organizaciju , bija pie mans ka biedrs..

Nja sliktas lietas notiek , ta tas bus un ar vinju nekas nemainisies...

GG - Ballas Gang :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad gan es zinu,ka varu postot..

 

Nu labi es atzīstu vainu ,ka šāvu tevi,bet man ir problēma man tajā brīdi nemirgoja zona,ienācu on man teica,brauc uz terru tur un tur,nu es aizbraucu šāvu pa jums,tad man Harris pasaka,ka Terra pret VLA karo pret GSG,Nu tad es uzreiz viņiem bļāvu lai tie dodas prom no zonas,bet nu jā es domāju ka ar WP ja admini vēlas,varat mani sodīt,par  šo. 

Link to comment
Share on other sites

Tagad gan es zinu,ka varu postot..

 

Nu labi es atzīstu vainu ,ka šāvu tevi,bet man ir problēma man tajā brīdi nemirgoja zona,ienācu on man teica,brauc uz terru tur un tur,nu es aizbraucu šāvu pa jums,tad man Harris pasaka,ka Terra pret VLA karo pret GSG,Nu tad es uzreiz viņiem bļāvu lai tie dodas prom no zonas,bet nu jā es domāju ka ar WP ja admini vēlas,varat mani sodīt,par  šo. 

UN TAPĒC VISI TUR BIJĀT? nemelo!

paceļu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...