• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par org. lider [Vincent_Madness, Roberts_White, Anthony_Gold, Enrique_worldi] mehāniķis [Sandis_Malnava]


Recommended Posts

Es atļaušos visas sūdzības rakstīt vienā topikā!!!


 


Tavs segvārds serverī: Basco_Baracus


Pārkāpēja segvārds serverī: Vincent_Madness, Roberts_White, Anthony_Gold, Enrique_world


Detalizēts apraksts - Es viens pats atrados serverī nekurienes vidū vai pie majas un man izleca lodziņš ar piedāvājumu iestāties mafijā vai bandā bez jebkada RP testa. Columbijas mafija piedāvāja 2x iestāties, bet katrs citā dienā.


Kā vainas dēļ, tas notika? Viņu


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


sa-mp-139.png


sa-mp-140.png


sa-mp-141.png


sa-mp-137.png


sa-mp-136.png


 


Tavs segvārds serverī: Basco_Baracus


Pārkāpēja segvārds serverī: Sandis_Malnava


Detalizēts apraksts - Es stāvēju spawn un man piebrauc mehs neko nesakot piedāvā piegādāt auto pie mājas, tā vnk sakot grib izspiest 10k


Kā vainas dēļ, tas notika? Viņa


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


sa-mp-147.png


Link to comment
Share on other sites

Kā biju tajā momentā, esmu vagos panelis, tevi invitēja, jo tu prasīji, pierakstīji priekšā /leaders, lai saraksti neredz..

Link to comment
Share on other sites

Kā biju tajā momentā, esmu vagos panelis, tevi invitēja, jo tu prasīji, pierakstīji priekšā /leaders, lai saraksti neredz..

Melis 1 bildē ir redzams, ka es tajā pašā dienā sarakstos ar 1 no FBI un gribu zināt, kad būs lideris? Līderu saraksts ir jo es tikko ienākot skatījos vai online nav vajadzīgais cilvēks. Tā kā noteikti negribēju iet uz tavu org. Es eju tikai uz legālajām.

 

×
wp_loader run update scripts

(Alt+Ctrl+U)

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, es pēc tam Tev uzrakstīju, ka netīšām. Uzrakstīji, ka "okey, jā visi šodien man jau spamo (ZB"

Nu ja esi tāds k*āns, ka pēc atvainošanās tāpat ieliec sūdzību, tad nav pilns pulkstens Tev.

 

E: +Par šo te nieku nezinu pat kādu sodu likt. Lai paskatās kāds :D

Edited by Madness
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...