• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Probļemki] Īpašs raksts ,lai apgaismotu Kovīgo . *PIN*


Recommended Posts

Sveicināti , samperi vai vienkārši forumā čillotāji . 

(Uzreiz rakstu , ka ir atļauja jums izteikt savas domas)

Varam priecāties ,ka beidzot forums ir atgriezies un nu tik katrs šauj sūdzības, kas sakrājušās. 

Pēdējo reizi ,kad šeit spēlēju bija apmēram pirms mēneša , jo mani nobanoja par hakiem , jā atdzīstos hakoju , bet kas notika tajā brīdi ? Tas vēlāk pašā stāstā. 

Tātad , Kova , šeit tev būs viela nelielām pārdomām , kā arī tas attiecas vairāk uz administratoriem .

Pie reizes apgaismosim Tevi , jo tu šeit īsti nevienu nezini , jo neesi kā spēlētājs un tev nav laika iepazīt , anyway , sūdzēšos par adminiem , tāpēc tika ievietots šajā sadaļā.

 

Sākšu ar pašu kaitinošāko , pēc manām domām .

Admins - Arthur_Mayer 

 

Sāksim ar to ,ka vispār par savu vecumu viņš melo. No visiem ,kas ar viņu runājuši nedaudz skype, ir dzirdēts ,ka balstiņa maziņa un vecāks par 14 gadiem ,kā viņš te apgalvo , nav ! Bet nu anyway , vecums ir tikai skaitlis , iet runa par attieksmi . 
Puika čillīgs sēž serverī visu dienu , bet ko dara?! 
- neko .
Dienā ,kad mani nobanoja , pa servera spawnu ar autobusu un "Insert" visus mētāja hakerītis . Mayeram kliedzu /report ,lai skatās . Jā , saprotu , admin čats spamojas , bet kā viņš varēja nepamanīt to , bet pamanīt mani kā ar "DriveBy hack" nomaucu čali ,kas sadaudzīja manu glīto mašīnu? :(:D

 

Šodien , aizvakar , aizaizvakar utt. Admins kaut kā nav karus specojis .. 
Pēdējā laikā SAMPLV ir palicis par tādu kā freeroam serveri tiem spēlētājiem ,kuriem admini ir zināmi vai labi draugi . 

Karos jaucās divas mafijas reizē , kopā sanāk ,ka karo 4 mafijas par vienu biznesu , rakstu /report , Mayers on . Neatsaucas un karu vispār nedomā specot , bet čatā tik spamojas kā šis kicko spēlētājus ,kas jail afk . lol ?! Ar u fukn kidding me ?!

Rakstīju report , ārdijos , jo tādu adminu šeit nevajag . - čalis mani ban 14d par admin abuse. Vienkārši WAT?!

Spriežat paši , daudz jau neko šeit nevaru pateikt , noteikt tāpat neticēs , bet tie , kas ikdienā uzturās SAMPLV serverī , zin .

 

btw. serverim ir paveicies ,ka palicis vienīgais normālais serveris LV , so tauta ir diezgan , tik sūdīga "apkalpe" . 

Protams , tā nevar teikt par visiem adminiem . ;) 

 

Velviens , šeit pat pierādijumi izdomāju saglabāt . 

 

Heito Emilio vai nē , bet SYY man besī ārā un tie ir lielākie dmeri serverī , jo zin ,ka mafijā ir tak EMILIO un vienmēr izručīs , jo šodien dēļ jums 3x esmu nonācis jail , katru reizi pa 10k sekundēm , dēļ jūsu biedru stulbuma un administratoru neievērības . 
Braucu uz LS , pretim SYY vāģis DB . Admini neko . :) 
Es dm viņus visus pēc kārtas - man 10k sek .

 

Rekur pierādījums kā Emilio_Kennedy liek savus pacanus uz 60 sekundēm ,lai viņam /report nekliegtu ,ka neko nav darījis . 
Pacans vairs nav , jo SYY sax.

HAGENS PRO DM < 333333 VAN LAV
njzuedk92oh073f3q7g.png

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Par mayeru piekritu bez acc biji labaks, rakstu report nereaģē. Ā un simple teksts- admini pietiek.... Smiekli man nāk.
Vienīgie kas ko dara ir haris ar stiivu.. Ok harim 6. Bet nahren stivam vel 1??? Vins visu dara lielie lvli pautus aiz laimes kasa..... Beztema anyway. /telefonagrammar/

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp.
Link to comment
Share on other sites

Vecīt vispār jau tu biji vienīgais kurš tika ieliks jaila, jebkad no manas puses uz 1 minūti, labi tālāk tiksi likts uz tik cik esi pelnījis.

Ja es būtu admins , es arī tā teiktu . :) Bet tā šijā gadījumā NOTEIKTI nav , cik reizes ,kad kāds Tevi pieķer , neesi rakstījis /o atvainojos , sajuka skatiļi , šas . 

Baigā starpība , vienmēr tagad liec ,cik esmu pelnijis , kopš esi SYY . :) Par nieka DM iemeti mani 10k sekundes , bet savus ,kas man šāva neiemeti , šodien skype sakot ,ka nemanīji . -_- #keepgoing

 

E: 

oho , editoji savu postu ? :D Kova tpt visu redz , jo noteikti domāji ,ka tā pieķers tevi . :(  anyway redzams tavs iepriekšējais - http://prntscr.com/50ejc0

pēc /rr var saprast un /f čata . 

 

Edited by Keɪsɪjs
Link to comment
Share on other sites

bullshits pilnīgs, man tieši liekas mayers ir ļoti labs admins.

Noteikumus , protams , ievēro , ar to arī ir viens no labākajiem adminiem , bet ir lietas , ko viņš nedara, lai vienkārši puikam ir mācība , thats all .

Link to comment
Share on other sites

Taču vēl nesen,bij tā,ka viens čubārs parāva banu,es ar viņu runāju pa skype šis man saka,A goldiņs kā draugs sarunāja unbanu,bļe ko Zelts un Pasaule,kaut kādi servera īpašnieki,vai kas?

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Jamm, uz karu notiek tas pats par ko runā, Mayers on, visi CF & IM Spamo reportus ka LM jaucas karā un tunelī bugo, šis tikai par cietumu uztraucas, un par parastiem AFK sēdētājiem. Vienkārši, nebija vārdu nevienam, viss /f čats vārījās ar lamu vārdiem kā LM jaucās tik karā un mūsējos šauj nost.

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taču vēl nesen,bij tā,ka viens čubārs parāva banu,es ar viņu runāju pa skype šis man saka,A goldiņs kā draugs sarunāja unbanu,bļe ko Zelts un Pasaule,kaut kādi servera īpašnieki,vai kas?

Viņi servera all star.

 

Mayers tak cītīgi stradā, pretenzīju nav.

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Jā, Emilio_Kennedy mani iemeta uz 7200 ķipa par Dm, kautvai es ar Rp nošāvu Amandu Zambrottu, jo viņa bija meklēšanā.facepalm

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Jām , Mayers slinks , reportos  neatbild . Varbūt skarbi , bet patiesība .

Un jā Emilio , biju labākās domās par Tevi , met savējos uz 60 sekundēm , njām ...

Varat mest man to warnu , man ne silts ne auksts no tā  -_- , bet cilvēkiem jāzin kā ir nevis spraudīs te batonus ausīs .
 

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Tātad šoreiz par Mayeru nejaukšos, taču par Emilio un SYY gan sūdzēšos. Personīgi man reāli besī tas, ka braucot vienkārši kaut kur "KRUTAIS" Hāgens(Thomas) var taisīt DB, DM, QS un hz ko vēl. Man tak pilnīgi *** Emilio, ka tas ir tavs mafijas biedrs. Tu viņu vispār nejailo, viņš bļe visu laiku to vien dara kā DMo mani un Keisiju(protams ne tikai mūs).. Biš nav taka pa traku jau? Bļe es novācu 1x to Hāgenu, uzreiz jāiemet jailā, a kad viņš bļe dmo 10x pēc kārtas, tev ***, izliecies, ka neredzi un nezini. 

Tagad varēsi gudri pļūtit, ka neesot pierādījumi utt... Tu pats ļoti labi zini, ka tā ir un neesi jau 10gadīgs krupis, kuram nav smadzenes. Kā arī man ***, ja tu uzskatīsi, ka te kko raudu utt., bet iemāci saviem biedriem, kas ir RP. ////// esmu iesaistīts sakarā ar SYY, keisijs apliecinās

atvainojiet par nepieklājīgiem izteicieniem, bet savādāk nevar.

Edited by Thomas.H
lieks posts +1 wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos bet salīzinājumā ar to ka es tevi keisji iemetu uz tām 60 sek jail, tad nu piedod tito kara laikā tp uz terru vismaz tuvak uz tuvāko vietu + jūs teleportē uz turieni, un nemaz nesaki, ka tas tā nav, pats sodien skype prasiji sarunā, lai jūs tp uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos bet salīzinājumā ar to ka es tevi keisji iemetu uz tām 60 sek jail, tad nu piedod tito kara laikā tp uz terru vismaz tuvak uz tuvāko vietu + jūs teleportē uz turieni, un nemaz nesaki, ka tas tā nav, pats sodien skype prasiji sarunā, lai jūs tp uz turieni.

Pierādijumi or it didnt happen . :(

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par murgu ? :D

Mayers daudz dara , tik tu Keisij daudz on nemaz neesi !

Mayers kluss , galvenas ir tas , ka viņš citiem neko sliktu nedara ;)

GL ar šitajiem tekstiem!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pff, Hu*ņa  Mayers norm admins ļoti kluss un pilda savu darbu nav ne vainas ! 

Ss Nav redzams ka emīls iemestu uz 60 sec ! 

 

TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...