• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

acc off . [Emilio_Kennedy]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Casey Howard

2. Administrātora niks spēlē : Emilio Kennedy
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/42326-prob%C4%BCemki-%C4%ABpa%C5%A1s-raksts-lai-apgaismotu-kov%C4%ABgo-pin/ 
un 

vlelqjsv0s2v23wb9uj6.png
4. Apraksts par situāciju :

Vitālij vari netaisīt ciet šo topiku un ručīt savu RL draugu ārā , tāpāt kā viņš izručī savus mazos .. šo labāk pataupīt Kovai , jo kad tas viss līdz viņam nonāks, šaubos vai kādam būs vel acc. :)

Skrīnā viss redzams kā Emilio laiž ārā savējos SYY , protams viņš jau domā ,ka nekas nebūs ,jo atkala vitālijs aizklapēs , ņihuja viss Kovai tiek sūtīts , sāk jau apnikt , SYY vienīgie varēs palikt SAMPLV un spēlēt vieni ar laiku, kamēr visi citi izbaudīs īstu spēles garšu citur , padomājiet par to . Sanāk ,ka Emilio esi pieteicies par adminu ,nejau ,lai palīdzēt serverim, bet lai palīdzēt draugiem . GL .

 

E: atradu tekstiņu no skype ,kad aizsūtiju screen par to vienu min jail rekur pierādijumi ,ka tā bija . Pēc viņa tekstiem visu var saprast. 
http://prntscr.com/50kxdt
 

Edited by Keɪsɪjs
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acc off nevajadzētu , bet njā Stefanosu izručīt vai ir jēga?

E: Emilio tev vajadzētu aizleigt iet SYY

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
EDIC
Link to comment
Share on other sites

Acc off nevajadzētu , bet njā Stefanosu izručīt vai ir jēga?

Vajag gan , nav pirmā reize .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Klausies, ja tu nezini par ko iet runa, tad neliec šādus debīlus topicus! Kā pie velna tu vari zināt par ko tur iet runa? Ja nezini, tad neliec, izliec sacas dusmas savā spilvenā vai bļāuj skatoties uz spoguli. 

 

JOBANAIS PIPEĻŠTOKS BĻĒ

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
+1wp Lieks posts
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Klausies, ja tu nezini par ko iet runa, tad neliec šādus debīlus topicus! Kā pie velna tu vari zināt par ko tur iet runa? Ja nezini, tad neliec, izliec sacas dusmas savā spilvenā vai bļāuj skatoties uz spoguli. 

 

JOBANAIS PIPEĻŠTOKS BĻĒ

Aizstāvis ? 

Bļe es zinu par ko Stefanosu iesēdināja. 

Viņu iesēdināja par visiem DM un karu traucēšanu vakar ! un par ko šodien būtu jālaiž ārā? O.o Tā tas šeit nenotiek .

Link to comment
Share on other sites

Am Tito viņu vakar ielika cietumā pirms kara, lai nepapistu mafbizz, un jā aizvakar es ieliku Mack_Taylor jail uz 3h, bet tieši pirms kara Tito viņu izlaida + man ir video, kā Tito tp, un tu saki, ka man vajag acc off, tito vajag acc off.

Edited by Oskar_Raul_Vendetta
Adminc adminu :(
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am Tito viņu vakar ielika cietumā pirms kara, lai nepapistu mafbizz, un jā aizvakar es ieliku Mack_Taylor jail uz 3h, bet tieši pirms kara Tito viņu izlaida + man ir video, kā Tito tp, un tu saki, ka man vajag acc off, tito vajag acc off.

Nu liec pierādijumus nevis runā . 

Ieliec kā viņš laiž no jail ārā .

Ieliec kā tp .

Ieliec vel sazin ko , PIERĀDI ! 

Tito ielika ,kad mēs karojām pret CF , jo jūs mums paceļam šāvāt mahas , taisijāt blokādes , es vispār tito teicu ,lai bano , priecājies ,ka tā nenotika , iemeta jail, atmaskas jau var būs visādas! Bet fakts ir tāds ,ka tu laid ārā .

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am Tito viņu vakar ielika cietumā pirms kara, lai nepapistu mafbizz, un jā aizvakar es ieliku Mack_Taylor jail uz 3h, bet tieši pirms kara Tito viņu izlaida + man ir video, kā Tito tp, un tu saki, ka man vajag acc off, tito vajag acc off.

Tito ielika viņu jailā tieši pirms 18:00? Tā tas nevarētu būt, jo viņš pat vēl ar savu hp haku karoja pret mums.

Liec tak iekšā to savu video, tak pajāt mums ir.

Edited by Thomas.H
+1 wp // lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Esmu liecinieks, tito iemeta stefanosu jailā nepatiesi!

āā jāā tu tak no SYY un arī jauci mums karu. :) Visi uz vienu roku , tava balss neko nedos. :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...