• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba // Grove Street Gang +wp par hood ienemsanu?


Recommended Posts

No sākuma parādi cikos tas iespamots.Saprotu-iespamoja manējais,bet nebiju es iegājis.Jo tad kad biju,tad neviena terra netika ņemta izņēmot pašas tuvākās GSG hūdam.Manā gangā ir teilors,kuru izmetu,to nessen atklāju.

 

 

P.S Ir cilveks kuram tas varētu noderēt ;)

 

ā , njā  pirms sāc mani nīst bļāudams:WP,DAVAI WP,pārliecinies par to ka to nav iespamojis kāds Teiļorka ar feikacc.Jo arī VLA vadītājam ir feikacc kas tika šodien pierādīts,kā-neteikšu,bet pieradijumi man ir.Tas arī viss ko gribu teikt,protams saprotu ka pīkstēsi pretim,bet nja,GL heitingā.

 

 

āāāā,Man tak hūds ar tika šodien ieņemts- nakts laikā.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

No sākuma parādi cikos tas iespamots.Saprotu-iespamoja manējais,bet nebiju es iegājis.Jo tad kad biju,tad neviena terra netika ņemta izņēmot pašas tuvākās GSG hūdam.Manā gangā ir teilors,kuru izmetu,to nessen atklāju.

 

 

P.S Ir cilveks kuram tas varētu noderēt ;)

 

ā , njā  pirms sāc mani nīst bļāudams:WP,DAVAI WP,pārliecinies par to ka to nav iespamojis kāds Teiļorka ar feikacc.Jo arī VLA vadītājam ir feikacc kas tika šodien pierādīts,kā-neteikšu,bet pieradijumi man ir.Tas arī viss ko gribu teikt,protams saprotu ka pīkstēsi pretim,bet nja,GL heitingā.

 

 

āāāā,Man tak hūds ar tika šodien ieņemts- nakts laikā.

Ko lai saka met sudzibu ka rifas iegust tavu hood :)

Jasoda tach , ka neka pasa vaina ka pienem "krutus chaljus" sava organizacija..

Pats pienemi , pasa biedru sekas..

Gtfo?

 

P.S

 

Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es esmu apsūdzētais,sāksim ar to.

 

Hūdu atguvu.

 

Un par pieņemšanu...  Tikai Cenu personīgi esmu ņēmis,tālāk viss caur viņu.

Chat OFF - Tapat tu ar sho neko nenoraidisi // +wp 

Gaidam kada cita teikto :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...