• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Wall_Wong


Recommended Posts

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Pārkāpēja segvārds]

 

Tavs segvārds serverī: Artis_Kliss

Pārkāpēja segvārds serverī: Wall_Wong

Detalizēts apraksts - Es ar draugiem braukājamies nejauši ieskrēju fbi mašīna viņi sāka uzbrukt mums mēs bēgam tad es apstājos viņs man uzliek bez rp komandam cuff!

Kā vainas dēļ, tas notika? Zb tādi fbi kuri nejedz spelet!

Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).http://www.bildites.lv/images/bv51nsuvj0h4bcvnzixp.png

 

 Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrāt

 

Link to comment
Share on other sites

Bla saucas nejeusi ieskreji FBI masina sakat sist mus u.t.t saukajat mus par lohiem tapec ari mes tevi sitam un kads nonrp ? tur augsa bija viss ar rp luni patini uz leju un tad ss un tagad admini mani par neko iesedinas psc :(
 

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka tu tur noslēpi daudz no patiesības. Noslēpi to ka nevis ''braukājies ar draugu'' bet speciāli brauci pie FBI garāžas skrēji iekšā DMoji taisījāt OOC insultu,(Visvairāk tavs draudziņš) un jā redz kā sanāk. Wall lika roku dzelžus ar RP vari paprasīt jebkuram no FBI darbiniekiem kas bija klāt.

Link to comment
Share on other sites

taa pirmkart jus taisijat visu nonrp jusu FBI stradaja Max_Ryan kurs saprot rp un visulaiku lika man uncuff jo jus noobi fbi visu darijat ar nonrp! ja es dm taisiju tad pieradi!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...