• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par [Dein_Diesel]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par spēlētāju


 


 



 


Tavs segvārds serverī: James_Cordetto


Pārkāpēja segvārds serverī: Dein_Diesel


Detalizēts apraksts -Braucam netiesam uztriecamies un saka apsaukat!! [OOC Insults]


Kā vainas dēļ, tas notika?Itka musu!


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


http://failiem.lv/g/qkzpnlp#aa/IMG_30102014_015648.png


Pats pedejais teikums!


 


 Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.


Link to comment
Share on other sites

Pirmkart Jus mani apstadinajat es pabraucu gabalinu uz prieksu un saku staties a jus ieskrejat manas masinas aizmugure un izlecat no auto un bez Rp komandam sasavat manu automasinu un vina uzspraga un pectam jus prosta prom aizbraucat tak jus tur visi FIB esat Nonrp es rpoju ka skan skala muzika Ne jataisa cardm un jasauj visas riepas un mosh tas sak besit lauka ka visi FIB ir nonerperi neko ar rp nedara 

Link to comment
Share on other sites

Un iemacies pareizi niku rakstit! ja nemaki niku raktit nemaz neraksti!

kautka nesapratu tu nemaki lasit laikam ?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart Jus mani apstadinajat es pabraucu gabalinu uz prieksu un saku staties a jus ieskrejat manas masinas aizmugure un izlecat no auto un bez Rp komandam sasavat manu automasinu un vina uzspraga un pectam jus prosta prom aizbraucat tak jus tur visi FIB esat Nonrp es rpoju ka skan skala muzika Ne jataisa cardm un jasauj visas riepas un mosh tas sak besit lauka ka visi FIB ir nonerperi neko ar rp nedara 

Kads nonRP mes teu dzinamies pakal un pec 3 bridinajuma sakam saut pa tavu mahu lai apstajies taka nemuli tagad un mes neizlecam no auto neviens neizdoma tagad neko!

Link to comment
Share on other sites

kautka nesapratu tu nemaki lasit laikam ?

AA tad jus taisijat DB? Gudri labi ka pateici lai moderatori ari redz ka tu taisnojies DB jums bija labs. Wow iemacijies uzspiest edit pogu laikam tev rakstit vajag iemacities burtus vel nepazisti acis dir** un neko neredz ko raksta

 

                 °Tev jau te ir ko krat nevis man tu jau vari uzspiest pogu "Edit" ko tu tiko apguvi!

Link to comment
Share on other sites

Wow iemacijies uzspiest edit pogu laikam tev rakstit vajag iemacities burtus vel nepazisti acis dir** un neko neredz ko raksta

Un tagad vislais seit postosi kacasi postus? Wnk atpisies!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...