• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Matt Cena DM, velk uz aimu.


Recommended Posts

Matt_Cena

dm hujariš.

low dm,cs, aim no 3 sekundes skataties, atrauj hp, pat netēmējot uz mani

https://www.youtube.com/watch?v=Yjt2LzvcdzA&feature=youtu.be

 

ADMINI PAVĒROJAT TĒMĒŠANU.

Un nevēlos lai posto, te kāds, so +1wp, kas nedrīkst postot.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tavas animācijas,jeb tie sūdi ķipa uguns no ieroča bugojās,bet teiksim tā,tavā skatījumā man itkā ir aims

 

Dm tur ir,bet ne nonrp,ne CS jo esat mūso enemy un zagāt rūdu

Link to comment
Share on other sites

Mēs neesam enemy, un nezagām, ar Lamaru normāli runājām, atbrauc tu patēlot zvaigzni., un kāds sakars ar overdose? Skaidri redzams, ka tēmē citur.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Esam enemy yo,nezagāt ko tad droņijāt ?Es ar lamaru pa skype runāju,tas teica lai maucu,es vienkārši bēru un tēmeju apmēram uz tavu pusi,un tavām zināšanām aims nevelk uz mahu/riteni/moci

Link to comment
Share on other sites

Soory par post . Lamars arī dmoja mani , nošāva mani , papisu kravu . Solija naudu atdot un pēkšņi bum .... LOG OFF . 

Edited by T.H.
lieks posts // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Iejaukšos, jo esmu LCN .

Jūs mums gribējāt rūdu nozagt, tāpēc nošāvām jūs abus.

CS tur nav , esat enemy, normāli runājām pa /b čatu.

AIM nevelk uz močiem, riteņiem, auto

Edited by T.H.
lieks posts // +1 wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iejaukšos, jo esmu LCN .

Jūs mums gribējāt rūdu nozagt, tāpēc nošāvām jūs abus.

CS tur nav , esat enemy, normāli runājām pa /b čatu.

AIM nevelk uz močiem, riteņiem, auto

Atļaušos piebilst, lūdzu sodiet šo foruma lietotāju ar vienu brīdinājuma punktu.

Un cik es zinu keisijs ir bijis banots par šāda tipa aimu, značit ir.!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos piebilst, lūdzu sodiet šo foruma lietotāju ar vienu brīdinājuma punktu.

Un cik es zinu keisijs ir bijis banots par šāda tipa aimu, značit ir.!

Cik dzēri vecīt?

 

Keisijam bija WH,un tas čalis neatradās uz mašīnas,bet gan skrēja,čista padaudz pieniņu iedzēri

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man reāli,vairs nav vārdu jo visu laiku tēmēju pa tevi un tev rādas,ka es tev šauju garām,es tāpat zinu,ka tev un lielākajai daļai no cilvēkiem kas šeit posto ir ***,bet nu labi

 

Ā,jā aizmirsu piebilst,ka man skills ir 200-250 ap to kautkur,līdz ar to man lodes nejiet tieši taisni vietā,es arī nekustējos šaujot visu laiku

Link to comment
Share on other sites

Nezinu , lai izskata kāds ACP , aimu itkā neķer mašīnās / uz riteņiem / močiem / mopēdiem vai vel kautko ... Tikai ja stāv pretī 1 vs 1

Bet nu ir visādi aimi ganjau

Link to comment
Share on other sites

Redler, tak vasara keisijs paraava banu par aimu un veel lakijs filmeja ka straadaa.. Gaidam acp..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redler, tak vasara keisijs paraava banu par aimu un veel lakijs filmeja ka straadaa.. Gaidam acp..

Es to video vēl atceros,viņs parādija,ka nevelk uz mahām tu galvā sistais cilvēk..

Edited by T.H.
biedru apvainošana // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Es to video vēl atceros,viņs parādija,ka nevelk uz mahām tu galvā sistais cilvēk..

ludzu iedodiet šim leksiskajam individām bridinajuma punktu, vins filmeja lai pieraditu ka tads ir, neposto lieki un neizvairies berns
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt aims ir, jāpameklē sūdzība par Frukta gsg laikiem, bija video kur aims uz mopēdu vilka, kāpēc gan šeit nevarētu uz bmx vilkt?

Link to comment
Share on other sites

Redler, tak vasara keisijs paraava banu par aimu un veel lakijs filmeja ka straadaa.. Gaidam acp..

 

Nezinu , neatceros kautko tādu :D

Link to comment
Share on other sites

Akkdddd kā norēcos par 13 gadnieku stivo daiktu. :DDD

Tu luni, aims nevelk uz mahām, aims velk no mahas, ej savas low admina iemaņas rādīt citur.

Nav aims, TC, agrāk biju pieredzējis hakeris, hakus labi pārzinu.

Edited by T.H.
Suspends trīs diennaktis // Admin abuse.
Link to comment
Share on other sites

ludzu iedodiet šim leksiskajam individām bridinajuma punktu, vins filmeja lai pieraditu ka tads ir, neposto lieki un neizvairies berns

Ja jau es esmu indivīds,kapēc tev arī nevar iedot WP? Mani nosauci par indivīdu,a nē Hagens man WP iedos,un jā tu neēsi bērns?Vienu gadu vecāks nekā,es un tad tu esi kakoj supermen?

 

Reku beidzot cilvēks augstāk,jeb virs mana posta saprot,bet čista ja izbanos tad ne tikai tu esi in******,bet arī lielāka daļa no komūna adminiem

 

E:Uj es takč aizmirsu,ka Stīvelis un Ničh ir vienā organizācija,nu protams sapratu,kapēc abi divi cenšās ieskaidrot,ka man ir aims

Link to comment
Share on other sites

Tak velk, velk aims uz veļukiem, mopēdiem n tādiem krāmiem. Vasarā Lakijs ar Janķeli filmēja rpg serverī vai kādā tur, ka ir tāds aims. Uz aimu itkā velk. Lai skatās kāds spečuks.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau es esmu indivīds,kapēc tev arī nevar iedot WP? Mani nosauci par indivīdu,a nē Hagens man WP iedos,un jā tu neēsi bērns?Vienu gadu vecāks nekā,es un tad tu esi kakoj supermen?

 

Reku beidzot cilvēks augstāk,jeb virs mana posta saprot,bet čista ja izbanos tad ne tikai tu esi in******,bet arī lielāka daļa no komūna adminiem

 

E:Uj es takč aizmirsu,ka Stīvelis un Ničh ir vienā organizācija,nu protams sapratu,kapēc abi divi cenšās ieskaidrot,ka man ir aims

Piedod atvaino, neizglītotais jaunieti, indivīds nemaz nav lamuvārds, vai aizkarošs, tā ir, ka latviešu valodu nemācās.

Izskatīsiet beidzot?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nich, on 06 Nov 2014 - 4:27 PM, said:

 

Piedod atvaino, neizglītotais jaunieti, indivīds nemaz nav lamuvārds, vai aizkarošs, tā ir, ka latviešu valodu nemācās.

Izskatīsiet beidzot?

Labi lielais izglītotais jaunieti,tātad tu esi galvā sists indivīds,un jā es tevi neapvainoju

 

Lielais gramatikas pārstāvis ieradies atpakaļ uz SAMP.LV un cenšās ielīst dirsā kādam

Edited by Madness
Būs vēl kāda lamuvārdu apmaiņa, abi uz suspenda būsiet.
Link to comment
Share on other sites

 

Tuc.

VECĪT KAS PAR ***? :DDD

Tur var skaidri redzēt ka viņš pats tēmē nevis aims velk

Edited by Madness
Lieks posts.+10%warn.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Būs editā video kā aims velk uz NRG.

Edited by Madness
Divas diena nav edita. +20%warn. Par app*šanu un lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

TEv viskautkāas animācijas kur var aizlagot bišku, kvalitāte ir sūdīga kaut renderotu :S 

 

Šoreiz liekas ka nav tas aims a lagi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...