• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba // Jason Keenann + VLA Fake acc ieks "GSG"


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Ricky Stooned 


Pārkāpēja segvārds serverī:  VLA + Jason Keenann


Detalizēts apraksts -  VLA lideris - Jason Keenann - Nezin terminu kas ir mix//sms , tatad saku rakstit vislaik pa sms ar iekavam "))" jo stastiju kas par nodeveju cip "es esmu" , pats izmetot saka runat par draugiem ka vinja draugi nakot ieksa ar GSG Accountiem onlline , saku vinam par to rakstit bet ka neka vinjam ir atbilde - "Mani draugi nak ieksa" - Ja protams , tu ar saviem acc ienac ieksa un pec tam raudi ka tavi draugi nak ieksa - lai tu ienemtu zonu un pec tam vinju iegutu :D , protams par so atgadijumu man arii ir screan ar tabu , ka tavs draugs iziet ara no servera ka tu ienem zonu , nesanaca tavu naparniku nofocet ar ss , iemetisu zem sudzibas papildus scrinus par so iznakumu.. 


Kā vainas dēļ, tas notika?  VInja


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


http://failiem.lv/u/ydliknn - Sudziba caur failiem :)


 


P.s.


Tagad scrini par VLA ka viniem patik ienemt GSG zonas ar fake acc , protams nesanaca noscrinot to fake acc no vla , jo izgaja atri - panem zonu un izlien ara no servera lai ienemtu teru VLA :D .. Nu ja ko lai saka lai par sim izdaribam sak sodit lideri par to ka ar fake acc sak ienemt zonas ;) 


Bildes - 





 


 


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fake acc GSG? :DDD Kur pierādijumi, ka kāds gsg vispār bija on? :D To čali, kas no rīta bija GSG, 

es to čali RL zinu, ja netici, iedod skype, iemetīšu viņa DR.LV un iedošu arī skype.

Par SMSMIX? Nepieliku iekavu, jo turpināju teikumu jaunā rindā. SMS nevar uzrakstīt tik ļoti garu, lai viss, ko vēlējos pateikt sanāktu vienā. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fake acc GSG? :DDD Kur pierādijumi, ka kāds gsg vispār bija on? :D To čali, kas no rīta bija GSG, 

es to čali RL zinu, ja netici, iedod skype, iemetīšu viņa DR.LV un iedošu arī skype.

Par SMSMIX? Nepieliku iekavu, jo turpināju teikumu jaunā rindā. SMS nevar uzrakstīt tik ļoti garu, lai viss, ko vēlējos pateikt sanāktu vienā. 

Pieradijumi ir ka saki jauna rinda?

Ja nav tatad - sms//mix ..

Sudigi tev ja nespej likt iekavas ik pec Rl tekstiem ..

Ej pieaudz un palaiz dupsi safiem biedriem ;3 <3 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pieradijumi ir ka saki jauna rinda?

Ja nav tatad - sms//mix ..

Sudigi tev ja nespej likt iekavas ik pec Rl tekstiem ..

Ej pieaudz un palaiz dupsi safiem biedriem ;3 <3 

pēc ši teksta sapratu, kapēc tev nav serverī draugu, tiešām.

Es personīgi parasti rakstu tā sms

<teksts> ....

.. <nākāma rinda> 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dabon draugus nabag, un beidz visiem piepisties otrgadniek. :)

 

Nav nekāds feiks. Tas bija kkāds gusts.

Oi baigais aizstavis , gudri dirst nav malku cirst..

Davai uzdirs man acis , atbrauc uz Gulbeni , sapratisi ka dzivs nepaliksi ..

Taka man *** blad ka tu esi mazgadiga palaistuve , protams saprotu ka par so sanemsu 7days foruma banu :D 

Doma man tas pish? Neesu tada sieviete kas doma ka Virtuala pasaule ir domata tiesi vinam.. Taka Gtfo?

Ka arii saprotu ka tev Virtuala pasaule ir tikai , bet ko lai saka ..

Dzives nav , tikai samps for life? Ok ..

Skaista teff dzive - kompis/skola/kompis/skola u.t.t. :D 

 

Ka arii ja gribi uzdirst atbrauc uz GUlbeni , un seja uzdirs nevis meta varoni kas par internetu dzivojas..

Nu ja ir ka ir , ka pa dzivi nespej atbildet , galvenais tev prata samp's ...

Ok davai mazgadigais varonit , ej talak nodarbini sevi pie kompisa = Fap Ewery Day's? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...