• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Stivs_Makgerets acc sava laba pirms kara


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Jon_Stefanos

2. Administrātora niks spēlē : Stivs_Makgerets
3. Pierādījumi par pārkāpumu : man nemaz parkapuma nebija prost iemet jaila par lidzdalibu.
4. Apraksts par situāciju :
Braucu ar huntley, prost iemet jaila par DB lidzlabu kas pa huju ? tiesi pirms kara jailo ar fake jailiem ? es ne vienu te nesavu nost, prost braucu... iemet  vel mani jaila, paradi pieradijumus kur es te vispar savu ? un kur bija lidzlabija ja tas bob nemaz nebija ar mani.

Link to comment
Share on other sites

Tu vadīji auto, tas šāva. :) Par jailiem pierādījumi nav jāņem, ā un, jailoju VISUS, arī LM, neatrodos nevienā organizācijā!

Link to comment
Share on other sites

Man nav jāņem pieradījumi par jail, nemuldi, jūs bijāt 4, Bobs šāva, Tu pie stūres, kkadi divi sēdēja aizmugurē...

Link to comment
Share on other sites

Tu te melo, dirsejs tik dirsh un jailo, lai tik citiem mafbiz adotu, izmanto vel savu acc

 

nav jau pirma reize, viens no tito drauģeliem ka tik jailo, mos vel hako ka tito ne ?

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka vairs neatbildēšu, man vienalga kas Tu esi, pret visiem izturos vienādi, kāds man labums ja iejailošu Tevi tāpat vien? Pieaudzis cilvēks, bet melo ka ausis vien kust, jau pēc tekstiem var saprast.

 

[16:45:41] SMS: Tu vadiji auto, kad vins sava ;) )). Sanemejs: Jon_Stefanos (229897)
 
[16:45:41] Jusu zina ir aizsutita
 
[16:45:41] Stivs_Makgerets panema mobilo telefonu
 
[16:45:43] [A] Speletajs Armands_Zarins (ID: 19) nomira
 
[16:45:46] [A] Speletajs Mik_Kort (ID: 109) pievienojas serverim
 
[16:45:47] [A] Speletajs Armands_Zarins (ID: 19) nomira
 
[16:45:49] SMS: Ta nav lidzdaliba)). Atsutija: Jon_Stefanos (229897)
 
[16:45:53] [A] Speletajs Adam_Travore (ID: 110) pievienojas serverim
 
[16:45:56] [A] Speletajs Lee_Fortess (ID: 111) pievienojas serverim
 
[16:45:59] SMS: un ka vadiju ?)). Atsutija: Jon_Stefanos (229897)
 
 
Link to comment
Share on other sites

Tu to jau izdariji, iejailoji tapat vien. Turpini tik izmantot acc sava laba tapat ka tito

 

protams ja, saraksti vel savu chatlogu ar roku, mazgadigais melis. Paradi vidiku vai ss kur te vins ir ar mani, ar roku savus sudus tik saraksti tapat ka lexie moore ar travisu rofl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...