• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Krāpnieki no autodarbnīcas


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Rihards_Ieviņš


Pārkāpēja segvārds serverī: Būs redzams


Detalizēts apraksts -Nu taisijām maiņu ar mašīnām un mani apkrāpa P.S. mans draugs filmēja 


Kā vainas dēļ, tas notika? Itkā jau viņa


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video).


https://www.youtube.com/watch?v=R2rUFuP89XI&list=UUnWL0rdgzYVPYqil6c5hhrg


Link to comment
Share on other sites

Kā Tūnētavas darbinieks par savējiem:

 

Nu, video ir redzams, ka viņi apjāj jā, bet RL arī notiek apjāšanas utt. Kā arī, nebija skaidri redzams līgums, varbūt viņš bija ļevajs utt. :D

Nē, es nenostājos par viņiem vai par jums, esmu neitrāls, pat nezināju, ka viņī šito štelli muķī :D Varbūt ir citi pierādījumi, par ooc līgumu, ja nē, tad te nav ooc izkrāpšana ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zinu nevaru post....

Ja padomā loģiski... Kurš normals čalis maiinitu Bullet pret Sanches?! :D Tak jabut idiņam (atvainojos) lai uzķertos uz ko tādu ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karoč :

 

1ojc1fl1yxogy84pn84.png

 

Redzams ka viņš piekrti līgumam, un ligumā nav teikts, ka es viņam 100% dodu, nav nekas par apkrāpšanu rakstīts un par banu arī nē, tākā pats vainīgs viss ir godīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

viss godīgi??? pirms tam bija rakstīt ka neapkrāpsi

 

Pasaki kur, reku tur ir līgums paskaties ss. Un vēl pat ir nepareizi uzrakstit *maina*, un tavs filmētājs norm NONRP DM`OJA.

Un tu pat esi uzraksijis, *apmierina līgums*, bet līgums tikai pēctam bija uzzrakstīts :D

Link to comment
Share on other sites

a vinam wep bija roka ja neredzeji 

 

Nu un, tā pat tas skaitijās NonRP DM :D Jo nebija nevienas RP komandas. Ai pietiks te krāt postus, viss bija normas robežās un viss, visi pierādijumi ir, ka līgumā nekas nebija rakstits par banu / apčakarēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Čaļi , pietiks bazaru, es saku, tā nav OOC izkrāpšana, bet gan IC, jo jūsu video bija parādīts tikai ''Līgums'' nekur nav parādīts  /do Apkrāpšanas gadījumā, 365 dienu bans)) Ja mainās, līgumu sastādot, šī ir pati galvenā komanda, jo tagad sanāk, viss ir darīts IC! + Kā jūs dadomājāties, ka kāds mainīs A klases ''Bullet'' pret ''B' klases krosinieka moci :D Vajadzējā jums pašiem, tādā gadījumā, rakstīt, par banu līgumā...

Link to comment
Share on other sites

Es jau neprasu lai viņu bano uz gadu bet līgumā bija rakstīts ka neapkrāps par to iet r

 

 

 

JOPCIK TU AKLS ESI? PASKATIES KUR LĪGUMĀ TAS IR RAKSTĪTS....

Link to comment
Share on other sites

Nu labi piekrītu nav par vēlu uzsāka video bet nu tāpat tas nav īsti rp ja tu apkrāp padomā īstajā dzīve tas būtu reāli?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...