• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par spēlētāju [Anthony_Parker]


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Karina_Smite


Pārkāpēja segvārds serverī: Anthony_Parker


Detalizēts apraksts - Iespējams daļēji arī mana vaina ka uzsvieda zvaigznītes, bet šis čalis tikai atrada iemeslu zvaigznītēm, jo gribēja atriebties. Par tādu lietu varēja apcietināt un iemest jailā, bet nejau nez ko kurienes zvaigznes uzlikt. Tātad vakar pirms 1 naktī IC čatā kaitinājām mentus, bet tas nav iemesls lai uzsviestu 3 meklēšanas līmeni par eem... prostitūciju? Pats no savas galvas kaut ko izdomāja. Mēs 3 braukājām ar taksi un kaitinājām mentus, kāda prostitūcija? Čalis galvu saspiedis kaut kur? Un kā viņš zināja kam tieši uzlikt zvaigznes ja es nevadīju auto un viņš nezināja manu vārdu? Pluss vēl tam visam OOC insult. Vēl ir arī SS kur šis ments citus noteikumu pārkāpējus nosauc "smukā" vārdā, bet nu labi, tas neattiecas uz mani. Pēc tam man vēl uzsvieda 3 zvaigznes Nikkija_Valerija, iemesls nekāds, bet par šo atsevišķu sūdzību nelikšu, jo cik sapratu no citu cilvēku sūdzībām, ka šis cilvēks ir hakeris.


Kā vainas dēļ, tas notika? Viņa? 


Pierādījumi: http://failiem.lv/u/tcvrxjy


Link to comment
Share on other sites

Bļaut publiskā vietā menti smird ir CS...

Edited by Enšteins
Tu te nevari postot + 10% wp // Ensteins
Link to comment
Share on other sites

Bļaut publiskā vietā menti smird ir CS...

Zinu, ka CS, bet par to mentam vajadzēja noķert un apcietināt nevis mest MG zvaigznītes no zila gaisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...