• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Appisējs!


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Tom_Casey


Pārkāpēja segvārds serverī: Calvin_Quanz, Reinis_Moreti


Detalizēts apraksts - Tika veikta automašīnas un moča apmaiņa, kuras rezultātā notika IG appišana. Līgums ir. Neatdošanas gadijumā abiem 365. Reinis Moreti izgāja off uzreiz pēc atdošanas.


Kā vainas dēļ, tas notika? Reinis_Moreti. Par Calvin_Quanz nezinu.


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video). Spoilerī!


 


 


Link to comment
Share on other sites

Nu manuprāt ja es lieku sūdzību, tātad kaut kā neveiksmīgs darījums sanāca ne? Domāsim loģiski.

Pieprasu NRG vai atpakaļ savu Bulletu!

 

 

EDIT: Redzu, ka Calvins veiksmīgi pārdevis jau Bulletu! Tas nozīmē, ka arī viņš piedalījies appišanā! Lūgums 365 dienu banu Calvin_Quanz, Reinis_Moreti.

Ceru, ka man tiks atgriezts Bullets!

Link to comment
Share on other sites

Paceļu! Nevēlos lai šis tiktu nogremdēts kaut kur sadaļas padibenī, jo Calvin Quanz aktīvi appiš visus un tiek cauri sveikā! Lūdzu, izskatām šo, acp. ;)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

EDIT: Tātad uzzināju to, ka Calvins netaisās atdot ne naudu, ne bulletu + NRG arī nedabūšu. ACP lūdzu uzlikt abiem 365 dienu banu par appišanu. Tas notiek jau atkārtoti no viņu puses! 

 

Un es jums nebrukšu viršu, bet esi iecietīgi un atgriežat man bulletu. ;sssss

 

 

atkārtotās sūdzības

http://www.samp.lv/index.php?/topic/44870-s%C5%ABdz%C4%ABba-ap%C5%A1mauca/

http://www.samp.lv/index.php?/topic/44153-s%C5%ABdziba-par-mike-world-un-calvin-quanz/

 

 

 

1.1 Aizliegts jebkādā ooc veidā izkrāpt IG mantas vai naudu. 

Sods: 1-365 Bans, skatoties upura zaudējumu un to, cik reizes krāpnieks jau iepriekš pastrādājis. 

 

Krāpnieks iepriekš jau aktīvi appisa visus! Pierādījumi augstāk!

Edited by tomkeisij
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...