• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

SŪDZĪBA // Evan_Mason / Allew_Howard //


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Viesturs_Kleinss


Pārkāpēja segvārds serverī: Evan_Mason / Allew_Howard


Detalizēts apraksts - Howard CS, DM.  Evan - CS, DM, nonRP


Kā vainas dēļ, tas notika?  Viņu! 


Pierādījumi: (ss vai vēl labāk - video). 


http://failiem.lv/g/lznggsu#aa/gta_sa+2014-11-30+18-53-44-72.avi


  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tagat izdmaju pastīties kas mani tur īsti dēmoja, izrādas ka mūsu miļais Evaniņš ari! :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bla ko tu dari citu mafiju hoodos? ienaksi iekšā pa CS vel iemetīšu, lien tur kur nevaig. Man ir atļauja ierasties itāļos, jo esmu uzpirktais žurnālists, bet ko tu dariji tajā hoda es nezinu, tu esi cita mafija, un tapēc arī šavām, jo domājam ka atbrauci mūs apšaut.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Bla ko tu dari citu mafiju hoodos? ienaksi iekšā pa CS vel iemetīšu, lien tur kur nevaig. Man ir atļauja ierasties itāļos, jo esmu uzpirktais žurnālists, bet ko tu dariji tajā hoda es nezinu, tu esi cita mafija, un tapēc arī šavām, jo domājam ka atbrauci mūs apšaut.

Citu mafiu hoodos ? kur rakstīts ka nevar braukt ? kādu CS ? ko tu te tagat meiģini locīties? Es braucu jauno hood pačolēt, kādas 4x reizes un jūs visu laiku demojat ;)

 

 

ja jau es nevaru braukt citos hoodos na*uj tu vari? sēdi sava N-Today nēsi nekads izredzētais ;)      

 

Atradies svētais ar spārniem.....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Čali, īsrajā dzīvē tu brauktu 1 pats pie mafijozņikiem? DM bija ar RP!

p.s jā tas ir CS

Kāds RP ? Video neredzi ? 

 

Kā jau tedījs, doma ar pakaļu :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man Evans atļāva postot, jo es esmu Italian Mafia panelis un esmu atbildīgs par mafiju.

 

Tātad, ja tu, american mafia līderi, nemāki RP, tad lūdzu nepisies uz mūsu hoodu, jo tad tev tas sanāk CS, MG, jo neuzzināji par hoodu IC un RL nebrauktu viens pats svešas mafijas bāzē + tagad par katru nogalināto savā bāzē ir jāņem screens par RP? hmmm, ja es to darītu tad mans f8 taustiņš būtu jau salūzis. Admini, lūdzu, iemācaties RP, lai zinātu, kas ir CS un kas nav, kas ir DM un MG, jo šeit ir IC iemesls, šeit sūdzības autoram ir CS un MG.

 

P.S /o chats ir OOC, jeb out of character, ja tu ieradies šeit pēc tā čata, tad tas sanāk MG, jo MG - OOC iegūtās informācijas izmantošana IC. 

 

#RP_GOD

Edited by Evan Mason
Taisniba.
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...