• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Palīgā !


FAKZY

Recommended Posts

1.Servera kļūda - Mājas gličš


 


2.Apraksts par kļūdu/bugu(Ko darīji) - Tātad, sūri strādājot beidzot sakrāju 150tūkstošus savai pirmajai rp mājai . To jau biju noskatijis, naudu bankā ielicis un braucu pirkt. Nopircis devos iekšā apskatīt savu mājokli, bet ejot ārā es sāku slīdēt iekšā zem durvīm *reāli nezinu, kā paskaidrot* Ieslīdējies melnajā caurumā es sāku krist kkur 15 sekundes un ielidoju bezgalīgā ūdenī un noslīku. Braucot atpakaļ uz savu jauno mājokli konstutēju, kad viņš nez kādā veidā ir pats sevi pārdevis un manā bankas kontā ieskaidita tikai 75tūkstošus - par kuriem nekam nesanāk.. Būtu vēlams kāds saprotoš administrātors kurš naudu varētu atgriest un bugu izlabot .


 


3.Pierādījumi. (Screens,uzņemiet ar f8) - Skrīnus laikam ir jau par vēlu ņemt, bet varu persōnīgi parādīt kur tā māja atrodas vai arī vēl kā pierādīt , kad man šī māja piederēja ;/  administrācija droši var aicināt skaypā, jo varbūt tomēr kā varu pierādīt..


SKYPE - kotans32

Link to comment
Share on other sites

Noteikti pirki pirms pd, ielagoja pings tev bik, un iekriti tajā melnajā caurumā. Dodoties uz māju atpakaļ, pd bija bijis, un nauda nebija mājas kontā, rezultātā māju pārdeva atpakaļ valstij. 

Link to comment
Share on other sites

Noteikti pirki pirms pd, ielagoja pings tev bik, un iekriti tajā melnajā caurumā. Dodoties uz māju atpakaļ, pd bija bijis, un nauda nebija mājas kontā, rezultātā māju pārdeva atpakaļ valstij. 

Tātad man dabūt atpakaķl māju vai naudu nav cerības ?

Kā valsts varēj man viņu atņemt, ja man viņa piederēja tikai mazāk par 2minūtēm ?;/

Link to comment
Share on other sites

Tātad man dabūt atpakaķl māju vai naudu nav cerības ?

Kā valsts varēj man viņu atņemt, ja man viņa piederēja tikai mazāk par 2minūtēm ?;/

Tev bija uz bankomāta jāpapildina mājas konts!

īres maksa!

Edited by Enšteins
Neposto kur nevajag, +10%wp //Enšteins
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...