• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Zigis Asmens (Caught on tape)


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jack Taylor

2. Administrātora niks spēlē : Zigis Asmens
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/5eo86h - tiek ieslegts hax (nospread, precizas lodes),  http://prntscr.com/5ev6bx  (nron, jeb neparladejamas ierocis, bezgaligas lodes) tatad, Zigis Asmens pec sudzibas ( http://www.samp.lv/index.php?/topic/45337-s%C5%ABdz%C4%ABba-zigis-asmens/  ) hakus nav atmetis.

4. Apraksts par situāciju : Tatad, Zigis tadus kaa mani, kam palicis cleo mapite bija neforss failins bano, BET TA NEVAR TAK ! Pieprasu sodit administratoru pec pilnas programmas un ari banot par haku izmantoshanu.

 

 

P.S Paldies L.K par izmekleshanas veiksanu un pieradijumu atrashanu ! 

 

 

FULL VIDEO @ HERE

  • Upvote 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ja ir .. bet iznēmu. Un kāka starpība ka es pat weps nelietoju, jo es dome esmu. jautajiet citiem adminiem 

Bet bija vecit! Tevi vienreiz pieķēra jau! Un tu vēlprojām nebeidz! Padomā pats par to! Tu mums vienreiz esi melojis, ka izņem hakus! Kā lai mēs tev ticam tagad?

 

 

Vai šis ir lieks posts?

Edited by Enšteins
Kas tev sāp? Lieks posts , kā jau rakstīju , +20% wp.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bet bija vecit! Tevi vienreiz pieķēra jau! Un tu vēlprojām nebeidz! Padomā pats par to! Tu mums vienreiz esi melojis, ka izņem hakus! Kā lai mēs tev ticam tagad?

 

 

Vai šis ir lieks posts?

Palūgšu nevārnot, šis posts pilnībā papildina manu topiku

 

KOVA, DAVAI ZAŽIGAI

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ja ir .. bet iznēmu. Un kāka starpība ka es pat weps nelietoju, jo es dome esmu. jautajiet citiem adminiem

 

 

 

http://failiem.lv/g/nwxisuf#

Man pie kājas par varnu.

Nu vecīt,ss ar mapi , no kuras izmests kleo var JEB kurš :D :D :D tu laikam parādi savu ''stulbumu'' nu tā turpināt,ta turpināt...Vēl aizvakar kautkāds čuvaks (ap divpadsmitiem) melna elegy aizdomīgi augstu pa LS ielām plivinājās :(

Edited by Enšteins
Lieks posts, augstāk minēju + 20% wp.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zigis_Asmens = Ban 365, par Acc off vai kko tādu lai lemj Bosss! 

Edited by Vitalijs
tev arī vajag :C
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zigis_Asmens = Ban 365, par Acc off vai kko tādu lai lemj Bosss! 

protam  tito palidz savejiem Evan_Mason, kapurkede , tayloram pien tam cik x ir unban taisijis tayloram ...  nerunas pa  parejiem . evanam ariii taisijis unban.  pieteik ka harry man labs coms kas arii juus noliks

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Zigis_Asmens = Ban 365, par Acc off vai kko tādu lai lemj Bosss! 

protam  tito palidz savejiem Evan_Mason, kapurkede , tayloram pien tam cik x ir unban taisijis tayloram ...  nerunas pa  parejiem . evanam ariii taisijis unban.  pieteik ka harry man labs coms kas arii juus noliks

 

 

Viss godīgi, tayloram bans, tev bans abiem pa haxiem, neko kriminālu neredzu ziginiexxx!! vismaz būtu pakaunējies visu priekšā slēgt iekšā tos mēslus. :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

paaugstinam admina līmeni līdz sestajam, jo šeit ir tā, labākajam hakerim augstākais levels

 Vovo un tas ir tito:D 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Reku tagad filmetais video.

 

tu chista lasit nemaki???

 

tu hakoji? hakoji!

 

saņemsi sodu tadu pashu kaa Evans

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tā jau nav pirmā reize... Un ir noteikums jauns: Administratori nedrīkst būt nelegālajās organizācijās!

Ja jau Evanam noņēmi, tad arī Zigim ir jānoņem, esi godīgs, ja vēlies arī godīgus spēlētājus, kas neaizskries un nedarīs tādas lietas kā admini, RĪKOJIES !

Link to comment
Share on other sites

Tā jau nav pirmā reize... Un ir noteikums jauns: Administratori nedrīkst būt nelegālajās organizācijās!

es jau nav nelegalas org

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ko viņš nebija nelegālajā org viņš ir domē ! Un viņam tie sūdi kas bija jau ir izvākti un viņam esot domē nebija nepieciešami...

 

Domāju ka var atstāt !

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...