• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Vitalijs_Tenorss]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Andrew_Taylor

2. Administrātora niks spēlē : Vitalijs_Tenorss
3. Pierādījumi par pārkāpumu :  
http://www.samp.lv/index.php?/topic/46262-bans-vitalijs-tenoris-atkartota-apelacija/
4. Apraksts par situāciju : Viņš aizvēra otro bana apelāciju un pateica ka ir visu izteicis vecaja apelacijā! Es vinjam dabuju pieradijumus ka man nav WH, ka es redzeju ka fabrika kads ir un tpc gaju tur, bet viņš nemaz nepaskatijās! lkm atzīt savu vainu negrib! Viņs nedrīkstēja nemas aizvēr to apelāciju, jo viņš pats mani nobanoja nepatiesi!

E: Viņš pats nepamanija to ka kads staveja fab durvis jo grozija kameru! bet mana galva bija pagriesta pret durvim un es redzeju! -kad filmeja savu video! tpc nepatiesi esmu nobanots!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gaidam Vitālija atbildi....

Edited by Vitalijs
nekrāj postus zb jau katra apelācija tu ieraksti :D
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gaidam Vitālija atbildi....

Noteikti, ka atkal uz pierādījumiem nemaz neskatīsies un aizvērs (lai gan viņš to nemaz nderīkst). Cerams, ka kāds cits admins apskatīs šo. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas nebija vienīgais moments bija vel labāks bet to nenofilmēju...

Sorry par postu, bet viņam suspends.

Tev nav video, kas to pierādītu, bet šis video neko arī nepierādīja. Tu nemaz nevarēji zināt, ka tur neviena nav, jo kameru apkārt grozīji, bet viņš atrada īsu momentu, kad cilvēks bija redzams. Par to izšaušanu, zini, var arī netīšām izšaut, nu, netīšām uzspiest peles podziņu :)

Edited by Enšteins
Tak izņem to sūda bildi signaturē, ir noteikumi to izmēriem.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...