• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Vai nav jau bik pa traku ?


Guest -Howijs

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Izstāstīšu, kā bija. Es vakar ieeju vēlu on. Ap kādiem ~1:00. Tur ir jau iekšā Tito. Skatos 1 lvl orgā- Ballās, pietam līderis tur viņš ir,braukā kopā ar VLA. Es prasīju TIto- kas par huiņu ? Viņš neko nezinot, uzreiz noņēma viņam līderi nost (tam 1 lvl ), protams, 1 lvl iziet ārā. Nu jā. Lai Kova skatās Log failos.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Man Jon's vēl izstāstīja versiju, ka LCN atkal WH esot pizdīts, nu neviens cits 6lvl acc to neizdarīja, ja ne Tito, Jon neko tādu nebūtu darījis... Lai skatās Logos

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kāpēc jūs viņu vienkārši nenobanojat? :D

 

Nevienam jau nav iekšās , pasūdzēsies un tam , kurš nobanoja , gg adminam.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

 

1. Tavs niks spēlē : Mareks_Howard a.k.a Howijs

2. Administrātora niks spēlē : Nevēlos kādu konkrēti vainot

3. Apraksts par situāciju : Ņu ko. Kurš no 6.lvl adminiem atbildēs par to, ka atkal tiek negodīgā ceļā pizģītas terras ? Titiņš mūsu mīļumiņš atkal ar savu pirkto adminiņu uzdarbojas, vai ? Tak tas vairs nav nopietni. Kova, ja tu šoreiz tiešām paliksi mēms kā zivs, tad tu čista būsi lohs, jo pie Travīša un Leksītes nekas tāds nenotiktu. Cilvēki tur ietu. Tā kā neesi lowaks un paskaties logos, kurš bļaģ pārdeva visas Ballas terras VLA, jo līderis to nedarija. Bušmens tak nav lowaks, lai tā darītu...

 

 

 

Senk jū. Gaidu, kad te izskatīs un ja šitas tiks dzēsts, tad skaidrs kurš būs to darijis. Te pierādijumus nevajag, te vnk vajag lai Kova paskatās logos un pats ar beidz dirst vienreiz.... Manos laikos tā te nebija, jo admini bija +/- godīgi....

 

Lai jau posto visi, kas tad tur tāds....

 

Tas tak normāli šajā serverī!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau loģiski, ka Tito atkal......

 

P.s. Divus līderus nevar uzlikt. Tur ir uzbugojies kaut kas, bet es zinu kā šo bugu izlabot. Adminam 6.lvl vnk janoņem līderi visi un atkal jāuzliek back viens. tad nevajadzētu būt tā, ka divi līderi...

Pagaidi čali, bišķin no tēmas atkapšos.

 

Kā jus terras dabujāt? visas vienā naktī? 

 

 

P.s Tagat par tēmu, vakar pa nakti piedāvaja pirkt zonas, es jau protams neateicu ;)  

Link to comment
Share on other sites

Izstāstīšu, kā bija. Es vakar ieeju vēlu on. Ap kādiem ~1:00. Tur ir jau iekšā Tito. Skatos 1 lvl orgā- Ballās, pietam līderis tur viņš ir,braukā kopā ar VLA. Es prasīju TIto- kas par huiņu ? Viņš neko nezinot, uzreiz noņēma viņam līderi nost (tam 1 lvl ), protams, 1 lvl iziet ārā. Nu jā. Lai Kova skatās Log failos.

Lol , līderi ar 1. lvl nemaz nevar uzlikt , ja jau jebkurā organizācijā var tikt ar 2.lvl , un terras var pārdot tikai līderis panelis , ko ar acc nevar uzlikt

Link to comment
Share on other sites

Lol , līderi ar 1. lvl nemaz nevar uzlikt , ja jau jebkurā organizācijā var tikt ar 2.lvl , un terras var pārdot tikai līderis panelis , ko ar acc nevar uzlikt

Bija 1 lvl tam čalim. Tito var apliecināt to, ja vien viņš nemelos.

Link to comment
Share on other sites

Piekritu nonerperu bars :D vispar sa:mp japadoma par aukstu rp jo reali apnik tie nonrperi nevar normali paspelet :@

Par kādu augstu rp? Ir jāmaina serveris kur kaut ko dara vismaz kāds.

Link to comment
Share on other sites

 

 Manos laikos tā te nebija, jo admini bija +/- godīgi....

 

 

 

++ Es 1 gadu nepaspēlēju samp.lv.. pirms aizgaju, bija ideali acc.. tgd atkal saku spelet samp.lv.. visi kautkādi jauni :DD + sauc mani te vel pa zaļo..

Link to comment
Share on other sites

Tito nav ACP,značit nav sestais,kā viņš kādam līderi var iedot?Nu jā , protams , Kova tev lūrēs čatlog :lol: :lol: :LOL: Moš pa piecīti varētu , bet ne jau tādas lietas 4 frī -_-

Link to comment
Share on other sites

Tito nav ACP,značit nav sestais,kā viņš kādam līderi var iedot?Nu jā , protams , Kova tev lūrēs čatlog :lol: :lol: :lol: Moš pa piecīti varētu , bet ne jau tādas lietas 4 frī -_-

Tito ir 6lvl, ir noņemts tikai acp. :)

Par tēmu, Tito vienmēr izsprūk, arī šoreiz noteikti izspruks. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

sliš? kāda jēga tev kaut ko vispār rakstīt? paši skaidri un gaiši redzējāt, ka viss šitais tiek aizmālēts gluži balts, kā arī ar laiku pazūd šādi topiki. 0 jēgas te kkādu traci celt, viņam kka pie dirsas. neaizstāvu, just sayin, nav jēgas, ja paši zināt, ka Tito izspruks sveikā anyway.

Link to comment
Share on other sites

Karoč.

Nobano kāds to Tito, jo Arvis vairs nav 6lvl, cik pamanīju, un dzīvojat laimīgi.

Vismaz uz kādu laiku nebūs neviens, kas viņu varēs unbanot. :D :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...