• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sataisi tak savu serveri, Kova!


Miedzinsh

Recommended Posts

Tātad, Kova, ja tu šito skaties, tad zini, ka tavs serveris iet pa dirsu, nu bļe, Latvijā populārākais serveris, bet pilnībā viss, kas ir iespējams ir sapists, kā piemērs, šis sūds kurš lec ieejot iekš spēles, ievadu visu paroli, viss čotkā, pēc 20 sec izmet šito huiņu.


1ydrfp3q35o0dwi4ega.png


 


P.S, SĀC KAUT KO DARĪT, PIRMS NAV PAR VĒLU, JO ZŪD VĒLME SPĒLĒT.


[Nepostojam kur nevajag]

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es vispar nevaru ieiet ieksa, vislaik kipa man Sobeits, un es miris!

Edited by Enšteins
Neviens neprasa tavu viedokli , nevari te postot , nav palīdzības sadaļa. +10% wp.
Link to comment
Share on other sites

Arī bugs kad nopērc kravu, bet kravas nav talbraucējiem, un jataisa rr, un jabrauc atkal paņemt talbraucēja mašīnu un atkal tas bags, kāda jēga spēlēt ja tik daudz bagu,lagu utt?

 

Edit: Pag, pa ko tu uzreiz warn liec? Es pateicu velvienu bugu, lai kova labo, vai tu domā kad tas nav bugs kad man un maniem draugiem vienk. tā lago? Nu lab, moderātors saucamais, dari savu darbu...

Edited by NorellyK
Lieks posts. +10% wp.
Link to comment
Share on other sites

Es vispar nevaru ieiet ieksa, vislaik kipa man Sobeits, un es miris!

moš jānoņem wepi :D

Edited by Enšteins
Lieks posts. +10% wp.
Link to comment
Share on other sites

Šodien pilnīgi tas pats bija, iespējams servera lagi.

 

Es vispar nevaru ieiet ieksa, vislaik kipa man Sobeits, un es miris!

Zinu, kas tev par huiņu. kr4 ieslēdz binderi un uzbindu uz jebkuru pogu - /acceptdeath un ka ieej IG uzreiz spammo /acceptdeath ar binderi un tad viss čotka.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams uzmetās pēkšņi , te derētu dienas RR,nevis automātisko.Atceros bugu lietutiņu,biju pārdevis Krūgera māju 10 reizes un turismo man bija veseli divi,kaut nebiju pircis nevienu no tiem,manuprāt...kautkas līdz dirsai aizrauts,sen nav bijis nopietns DB rr,taču-tas ir iemesls,kāpēc emmēsls izmantos iespēju un sakasīs tautu :( sad kovačka,sad,tava nauda gremdē tevi,jo pārāk daudz velies,ir jāsaprot,ka tautu piesaistīsi PA BRĪVU taisot šo un to , jo respekts kāpsies un tevi cienīs,un nelīdīs pie Lekeses,tā kā feikpārdošanai jēgas nav,zinu kas tev prātā,bet tici man , neprasi no mums NEKO,pats dari,pats gāz naudu,mēs tev špaļiem gāžam-TU-neko...

Edited by Enšteins
Atļauts postot , viena patiesība rakstīta.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...