• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Latvieti, ko tu dari?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tom_Casey

2. Administrātora niks spēlē : Jon_Halsey, paļubom Raphael_Mendez
 

Tātad, pats nevaru izskaidrot, vai šī ir sūdzība or smth. Tātad mīļais Rafaēls bija uzrakstījis pieteikumu uz Domi! Jon, kā jaunais ACP nezinādams, ka esmu mērs domē, pieņēma Rafaēla pieteikumu. Es ieraudzīju šo bullšitu un iegāju līderu sarakstā. Tur bija rakstīts, ka noskaidros vai meklē. Es protams IG sastapu Jonu un prasīju, kas par huiņu. Viņš skaidri un gaiši pateici, ka atvainojās, viss tiks izlabots. Jā, pieteikumā redzēju, ka rakstīts ir "Atteikts!" Tagad bija pēdējā nedēļa, es IG tiku tikai galīgos vakaros, proti atzīmju labošanas nedēļa, aktivitāte šonedēļ bija švaka, pats protams to apzinos. Rafaēls kaut ko saēdies un izdomājis, ka uzrakstīs kaut kādu debīlu anketu pats sakot, ka Jons atļāvis. Respektīvi Rafaēls ir iedomājies, ka viņam esot kkādas mēra privilēģijas, no sākuma nesapratu.. Šodien ieeju IG un redzu, ka ir ļoti daudzi jauniņie domē, prasu viņiem, kas par lietu, man saka, ka Rafaēls ir mērs un līdz ar to viņi padomāja, ka es atteicos, taču kaut kā neredzu savu atteikuma posta no organizācijas. 

Labi, respektīvi es gaidu paskaidrojumus no Jon'a - kādā sakarā tu esi uzlicis Rafaēlu par mēru, ja viņa pieteikumā ir rakstīts atteikts? Tas, ka viņš izveidoja kkādu sranu topiku, nenozīmē, ka viņš var būt mērs?  Es neesmu atteicies un domi vadu es, nevis viņš. Tas, ka cilvēks vienu nedēļu nav tik ļoti aktīvs, kā parasti, nenozīmē, ka aiz muguras vari perināt kkādu fufeli. Es saprastu, ja es nepaskaidrotu un neko nepateiktu un vispār ne ig, ne forumā nerādītos, tad viss okei, bet forumā esmu katru dienu un domes sadaļa ir aktīva, ig biju vakaros arī ar visu šo fufeli, to var apliecināt domes biedri. Tagad liecība dabūta un aktivitāte uzlabojas, esmu ig un viss ir okei, bet saskaros ar nākamo problēmu..

Tātad jā, gaidu Jon'a paskaidrojumus! ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

TomKeisij atpakaļ par mēru !

E: Pats brīnijos kā viņš pazuda no mēra ! Viens no 6.lvl acc uzlicis

Edited by #Oskar#Raul#Vendetta
Edic
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad man jautājums, kā pie velna viņš ir 2trais mērs? Pilnīgi jebkurš no domes apgalvo, ka Rafaēls ir Gubernātors. Piedod, ka tev, Latvieti šo saku, proti nodomāju, ka tu kā 6lvl to izdarīji, tad laikam pie vainas saucams ir Tito!

 

Gaidu paskaidrojumus no Tito, jo viņš ir vienīgais, kuram te vēl ir 6lvl.

 

 

E: ORV, es esmu mērs. Šobrīd domē ir 2 mēri. :D

Link to comment
Share on other sites

Toreiz uzliku tam čalim līderi, jo domāju, ka Tu neaktīvs. Redzēju, ka Tu aktīvs- noņēmu viņam. Ieiešu ig noņemšu viņam, nezinu kapēc atkal viņam ir līderis.

Viss atrisināts vai vēl ko gribi ?

Link to comment
Share on other sites

Atļausos iepostot.

Tātad, šodien esmu manījis vairākas organizācijas, kurās ir vismaz 2 līderi. IM,GSG, SYY, Dome, visās šajās orgās, šodien tika maniti 2 līderi vienlaicīgi IG.

Edited by #Oskar#Raul#Vendetta
Te jau parādās Tito izdarības ar 6.lvl acc !
Link to comment
Share on other sites

Latvieti, šobrīd nekas man nav sakāms, tikai viens mazs jautājums- KAS PIE VELNA ŠEIT NOTIEK? Vairākās organizācijas 2 līderi, domē tu neko neesi licis, tad pēkšņi esi un tad noņēmi, tagad viņš atkal ir līderis? Starpcitu uz kāda pamata tu liki viņam, ja es neatteicos? Par neaktīvismu tev vienkārši var prasīt, kas par huiņu, nevis likt citam.

 

Tātad, Latvieti, nezinu kā, bet lai Rafaēlam tiek noņemts līderis un Rafaēliņ mazo, nomierini nervus, tu esi atteikts, nevis pieņemts! 

 

 

LOCK THAT BULLSHIT!

Link to comment
Share on other sites

Latvieti, šobrīd nekas man nav sakāms, tikai viens mazs jautājums- KAS PIE VELNA ŠEIT NOTIEK? Vairākās organizācijas 2 līderi, domē tu neko neesi licis, tad pēkšņi esi un tad noņēmi, tagad viņš atkal ir līderis? Starpcitu uz kāda pamata tu liki viņam, ja es neatteicos? Par neaktīvismu tev vienkārši var prasīt, kas par huiņu, nevis likt citam.

 

Tātad, Latvieti, nezinu kā, bet lai Rafaēlam tiek noņemts līderis un Rafaēliņ mazo, nomierini nervus, tu esi atteikts, nevis pieņemts! 

 

 

LOCK THAT BULLSHIT!

 

Par neaktivitāti parasti liek warn , nevis ņem nost , tagad jau katrai organizācijai ir 2 līderi , dēļ daža laba 6 lvl acc , paši zinam , kurš

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...