• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Oskar_Raul_Vendetta]


ilrekya

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Andrey_Jacknife

2. Administrātora niks spēlē : Oskar_Raul_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/viewer.php?file=365r1zyaak9t78i4fda7.png
4. Apraksts par situāciju :
ielika jailā uz 7200 sec un kā iemeslu minēja traucēšana tālbraucēju darbam un dm. Tātad, pirmkārt, esmu policists un tik vien kā darīju savu darbu un ķēru pārkāpējus, visa šaušana notika ar rp un tikai pa pārkāpējiem, kas bēga. Tātad es nedrīkstu darīt savu darbu, jo es redz traucēju tālbraucējiem? Kad uzrakstīju kas par lietu, kāpēc tik aplams iemesls, viņš vienkārši mani izkickoja..

Link to comment
Share on other sites

mēģinot apturēt braucot es jau caur megafonu teicu, ka brīdinājums izteikts un esmu gatavs atklāt uguni, izkāpjot noņēmu drošīnātāju un jau atkal biju gatavs šaut bez brīdinājuma, bet nemaz nedomāju to darīt, jo centos normāli visu runāt ar to tālbraucēju, bet viņš muka. Es nesaprotu kādā veidā tā ir mana vaina?

Link to comment
Share on other sites

Es jau negribēju viņu nogalināt, bet gan apturēt viņa auto. Vēl pasaki, ka jebkurš cits manā vietā nesāktu šaut, ja visu laiku bēgtu? Ko man vajadzēja darīt? Uzcept viņam cepumus un mīļi palūgt vēlreiz, lai apstājas?

Edited by Einšteins
Double Post , +10% wp.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...