• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība VLA lowaki + Zigis nepilda pienākumus !


Recommended Posts

Mans niks - Drake_Amaro


Lowaku niks - VLA , bildē var redzēt ..


Apraksts - Karočē , IEspamoju terru pret VLA . shie atbrauc uz 120 sekundēm . atshauj mūs, pēctam mēs viņus . Protams viens VLA lowaks , kā parasti ieiet afk . kamer Viesturiņš ieskrien terra. kura ir trīs soļu attalumā no viņa mājas . otrs iziet no afk . abus atšaujam . Tas kas bij afk , pectam vienkārši atlido uz terru. Rakstu REPORT , bet PROTAMS ZIGIM JAU *** B*a . Vel atbild nav manas problēmas ... NAfig vinjam to adminu. ?! Jailā ar neliek . tik pectam Noņēma Viesturam chata banu . Un abi laimīgi aizgāja stumdīt snikeru... -_-


Bilde  -  l1xjibfqnk9iu69fatzy.png


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kur ir redzams ka lido kads? 14 sec afk , Psc mošk čalim iekāras? No maniem pleciem viss ir nost lai ataisnojas viņš pats... Jo atkāpos no līdera! :) 

 

Nujā ka papis terru uzreiz visi citi vainīgi, un sūtat debilas sms ka mēs tur tādi šitadi, bet paši uz sevi nemaz nepaskatas ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kur ir redzams ka lido kads? 14 sec afk , Psc mošk čalim iekāras? No maniem pleciem viss ir nost lai ataisnojas viņš pats... Jo atkāpos no līdera! :)

 

Nujā ka papis terru uzreiz visi citi vainīgi, un sūtat debilas sms ka mēs tur tādi šitadi, bet paši uz sevi nemaz nepaskatas ;)

Nu es savējiem esmu aizliedzis iet AFK , lai nu kas. Pie kā es būtu vainīgs , godīgi spēlēju .. Jūs jau pa skype runājāt :D Tieši kad tu atnāci vins izgaja no afk :D

Es neraudu , vienkārši besī , kad nevar godīgi . 

Link to comment
Share on other sites

Es tev atbildeju ka biju afk. pie ta nepilnas 3 min IG .. Un pec teras teicu ka specoju vinu, bet tad vinsh nelidoja ka tu teici, un es tev teicu lai tu liec sudzibu. un ka iznacu no afk jums tera bija beigusies.// vel jautajums kapec nespecoja Arthur? vinsh ar bija IG .. ko man tikai piekasas... un tu man teici ka tev ir video ka vins lido.. paradi? un vel teici lai banoju. butu es nobanojis a tev nav pieradijumu.

un kur ir Screen ka tu man raxtijis ir? vismaz reporta? paradi?


 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nevarnojat, man ir iespeja izteikties, Karo4, Zigis vispar nav normals admins, es staveju blakus BG un ar mani bija velviens calis, tas to BG noshauj un ZIgis mani ieliek pa CS DM QS uz 2 stund... Normali, Un ari VLA hacko, raxtu report, TAM ***, Domaju ka shitam nebus nakotnes pa adminu...

Edited by Zigis_Asmens
1wp Noteikumu neieverošana.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...