• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

PIERIEBIES


You Tube

Recommended Posts

Tatad citos servakos ir 1. RR  un tas notiek pa nakti, es gribetu zinat , kapec te ir 5 un vairak  :sauer1:  un tie notiek pa dienu.

Ta ka atkal esmu talbraucejs vairakas kravas esmu pa.....s

Uz shito jautajumu atbildi  "ipashniek", vai beidzot nav kas jadara lietas laba, vai tas ta muzigi notiks? 

Tapec ari tads topiks -PIERIEBIES !!!

Zinu ka daudz topiki ir bijushi par sho lietu, bet atbildi no ipashnieka puses neesmu atradis

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

                                                            Par šo jaliek ieteikums, lai kova liek antiddos, jo tiešām ir apriebies kad dienā kādas 15reizes nodoso serveri!

 

 

                                                                                                                                 Lai viņš skatas un domā kko, jo tiešām šitas nav normāli!

Link to comment
Share on other sites

IETEIKUMI VIENMER PASLID GARAM VINAM - UN NE VIENMER VINSH TOS LASA

Edited by // Yeenots //
Viņš lasa, bet adbild uz tiem kas tiešām ir vajadzīgi ;)
Link to comment
Share on other sites

Jap piekrītu man ar tā bija biju Tālbraucējs un vienkārši pa dienu serveris restart ZB jau nejau Kova mums naudu pelna 1 krava 60k 80k mēs pelnam nejau Kova,tad neraudi,kad visi uz to Mpsūdu aizskrien jo šim serverim BUG,DDOS,U.C Piedod Kova zinu ka noteikti par šo man būs BAN uz 365 gan IG gan te bet Zajebāl šitas viss piedo Kova...Esi Labs Cilvēks NEBANO mani ;););)

Link to comment
Share on other sites

Patiesiba.

Jap piekrītu man ar tā bija biju Tālbraucējs un vienkārši pa dienu serveris restart ZB jau nejau Kova mums naudu pelna 1 krava 60k 80k mēs pelnam nejau Kova,tad neraudi,kad visi uz to Mpsūdu aizskrien jo šim serverim BUG,DDOS,U.C Piedod Kova zinu ka noteikti par šo man būs BAN uz 365 gan IG gan te bet Zajebāl šitas viss piedo Kova...Esi Labs Cilvēks NEBANO mani ;););)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...