• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Riffa zog terras , skaidrs viss , par šito derētu noņemt līderi.


Recommended Posts

Paraugs sūdzībai par spēlētāju(-iem):

 

Virsrakstam jābūt šādam, piemēram: [sūdzība] Jon_Halsey,Stivs_Quattros

 

 

 

Tavs segvārds serverī: Ethan Miller

Pārkāpēja segvārds serverī: Costa Makaveli

Detalizēts apraksts - sēžu terrā vs VLA , piebrauc lideris riffas Costa un sēž es sāķu šaut , jo atskaite beidzās un viņš kill mani un nozaga terru.

Kā vainas dēļ, tas notika? - Loģiski ka viņa , psc bija labākas domās par tevi.

Pierādījumi: https://www.youtube.com/watch?v=cTMcC9-3bsc&feature=youtu.be

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te muldi tagad, aizej labāk pasūdzies Kovam, lai salabo šito serveri, es braucu apkārt un redzēju, ka tu zonā sēdi, domāju ar fake iesi spamot terru, tapēc līdu arī, serveris bija nolagojis, tapēc neredzēju, ka tev kautkāda zona, jo pahodu ar fake acc iespamoji terru, vla vairs nebija on.

Un vecīt, es runāju, būtu mierīgi braucis prom, bet tu kā jau mazs pumpains bērnelis, kuram dusmas nav iespējams savaldīt, sāki šaut pa mani, tas video ir redzams, nu i hujova tev, ka nosprāgi, lai Kova sataisas serveri tā lai nelago, nav mana vaina, ka papisi terru, nebūtu šāvis, nebūtu neko papisis.


low

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Man vienalga par terru , tak beidz te atmazkas veidot , kapēc tu tur vispār brauci? :D 
Ja tu zināji ka tur nav terras , tad espiņš parādija ka tur stāvu , ja? 
Tak viss video redzams , ka zodz.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man vienalga par terru , tak beidz te atmazkas veidot , kapēc tu tur vispār brauci? :D 

Ja tu zināji ka tur nav terras , tad espiņš parādija ka tur stāvu , ja? 

Tak viss video redzams , ka zodz.

Bļec kas es braukāt apkārt nedrīkstu ?

Pamanīju tavu mašīnu ģēnij, kā redzēju, nesāc te gudri dirst kautko par espu, ja nav tev pierādijumu

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Bļec kas es braukāt apkārt nedrīkstu ?

Pamanīju tavu mašīnu ģēnij, kā redzēju, nesāc te gudri dirst kautko par espu, ja nav tev pierādijumu

Kaņešna , kaņešna , labi viss beidzam postot , bet te skaidri un gaiši viss redzams.. :DDD 

 

Es tā rēcu , tev tās atmazkas baigi labās sanāk starpcitu.. =)

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pedējas dienas serveris pamatīgi lago, lai latvietis te skatas, ko darīt, un kā darīt! : )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...