• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Jameson_Martinz


Recommended Posts


 

 

Tavs segvārds serverī:Marky_Strong

Pārkāpēja segvārds serverī:Jameson_Martinz

Detalizēts apraksts -DM albanu hooda, CS, sodien jau 10wepus pakasu del ta maukura. Tgt vismaz dabuju norm ss savadak sis tik augstu lidoja ka nick nevareja redzet...

Kā vainas dēļ, tas notika? -Vina

Pierādījumi: 

http://www.bildites.lv/images/lz0ie3jbbqw76psv6zk.png

Link to comment
Share on other sites

Ew tikai nedirs te daudz labak pastasti to ka es lidoju uz ls pusi pari jusu hood un peksni kads saka saut pa mani, protams ka es tevi vienreiz nosavu, nevis vislaik dmoju un tikai tapec ka tu savi pa mani. Turklat ja saki ka 10 wep papisi, tad huli vini tev bija uz rokas tik daudz, pats vainigs.

Link to comment
Share on other sites

Tu dauni* esi vai ka ? ko es savu slimiki? tev kkadas probelmas ar atminu ?Ja 1 tev ir 5 tad es nesmu vainigs...

Tu tur lidinajies mus vaci nost un tagat baigi telo zbal ka var ierekt par visu sito :D

Savu es vinam :D es pat vepu no wh nevareju iznemt ka biju beigts :D + to 10 wepus es nenemu sev bet gan memberiem no orga.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart es lidoju pari un nosavu tevi jo tu man savi, paprasi berry ka es pectam pie vina biju aizlidojis nevis tevi savu....

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart es lidoju pari un nosavu tevi jo tu man savi, paprasi berry ka es pectam pie vina biju aizlidojis nevis tevi savu....

tu zbal lohu telot tu vel 1 memberu novaci mosh vinam vel ss vajadzeja uztaisit :D tu vel man dzenajies pakal ar heli pizgets ka var ta dirst

Link to comment
Share on other sites

Ev tu nonrperi ko tu te dirs zel ka es skrinu nepanemu, es tads atbraucu uz hood peksni sak pazust dzivibas es tevi ieraugu iesavu divas reizes un tad tu saki nedemo es saku rakstit un peksni miris taksto nedirs tu ble mani novac, es esmu liecinieks.

Kads ble liecinieks, protams pateica tev lai ieposto saja topika, kipa redzeji visu un ari tev dmoju, divi pidara*si savakusies, te megina sadirst.

Link to comment
Share on other sites

Jameson_Martinz, tiek sodīts ar 120minušu cietum sodu! Par CS. DM!

 

 

TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...