• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]Michael_Girgenson


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Scott_Woody

Pārkāpēja segvārds serverī:Michael_Girgenson

Detalizēts apraksts -MG zvaigznes,atpazits pec sejas(nevareja but,sedeju smagaja nonesu mentu,neapstajos aizmuku,iegaju restorana uzest,izgaju ments sagaida un uzliek zvaigznes,kautvai neskatoties pasi or smth,masina bija ireta taka pec numuriem atpazit nevareja,ka ari neatrados pie stures kad vins auto atrada

Kā vainas dēļ, tas notika? -Vina

Pierādījumi:
http://www.bildites.lv/images/w0rpevpjikt3dt2gkvz1.png

Link to comment
Share on other sites

Tu biji tas kad ietriecies manī ieraudziju nick un id + man ir liecinieks Raivis Bajals ka tu tas biji

edit:Pasvītroju vietu kur aizdomas ka tu esi ietriecies mūsos jo tas teksts man vienkārši ir tik pazīstams no vecajiem laikiem

vjp0id2yj7c7eooskbjh.png

Edited by Miciņš
Link to comment
Share on other sites

Raivis Bajals- Ir tavs draugs,diemzhel bet tas nederes,ka ari nesos 84km/h nedomaju ka tu paspetu ieradzit id vai niku :)

Link to comment
Share on other sites

Raivis Bajals- Ir tavs draugs,diemzhel bet tas nederes,ka ari nesos 84km/h nedomaju ka tu paspetu ieradzit id vai niku :)

Labi zini?neesi domājis ka filmēju vispār priekš ieteikuma bet tu iztraucēji jo Raivis bija piedalijies vispār.Tik noteikti nepateica jums

Link to comment
Share on other sites

Taja bridi ar Raivi runaji,viens cilveks to var apliecinat ka jus tobrit ar Raivi bajalu pa skype runajat :)
Edit:uzskatu ka mums te nav japosto,lai izskata kads augstak stavosais

Link to comment
Share on other sites

Taja bridi ar Raivi runaji,viens cilveks to var apliecinat ka jus tobrit ar Raivi bajalu pa skype runajat :)

Edit:uzskatu ka mums te nav japosto,lai izskata kads augstak stavosais

Pierādijumi?

Link to comment
Share on other sites

Pierādijumi?

Ka jau teici viens cilveks to var apstiprinat :)

Edit:Ka ari ja esi filmejis,gaidu video 

Link to comment
Share on other sites

Ka jau teici viens cilveks to var apstiprinat :)

Edit:Ka ari ja esi filmejis,gaidu video 

kā teicu jā es filmēju bet dēļ tevis nekas neiznāca tāpēc sapņo vien tagad.

p.s piedodiet bet viņš ir totāls **** kuru ***** vajag atspārdīt kā ********** un laikam viņa māte ***** sasita viņa ****** galvu pret sienu ka nesajēdz ka daudz lietas tagad ir iespējamas.

Link to comment
Share on other sites

Da man var ņemt nost līderi jo es pats zinu ka neesmu aktīvs jo čakarējas nets.Esmu pieņēmis aktīvu paneli tāpēc pff neesmu statusņiks lai meiģinātu atstāt līderi ja ņems nost tad ņems neraudāšu tāka citi

edit:varat kaut banot kaut zinu ka viņš to darija un zinu ka viņš ir lowaks 

Edited by Miciņš
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...