• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Izrādas ka Tito nemaz nav atgriezies samp.. ;o


Recommended Posts

Paraugs sūdzībai par spēlētāju(-iem):


 


Virsrakstam jābūt šādam, piemēram: [sūdzība] Jon_Halsey,Stivs_Quattros


 


 


 


Tavs segvārds serverī: Tito Howard


Pārkāpēja segvārds serverī: Tito Zambrotta


Detalizēts apraksts - Apčakarēju ka es esmu Tito Zambrotta , nezinu kas tur spelēja , bet kautkāds panelis Ryan Mendez no IM.


Kā vainas dēļ, tas notika? - Tas kas spelēja no Tito :D


Pierādījumi: 



  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu šis ir jaskata lielākiem.. jo nū.. tu man šito vakar skype meti. Teixu lai tapēc taisi sūdzību.

Nu pēc manām domām tu viņu esi normāli uzķēris. Caur titiņa acc sēž ryans.. es viņu zinu. No saldus. + leicis pa 30 evrikiem ar visu savu acc pārdeva viņam. :$

Ps vislabāk būtu ja šito kova skatītos.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ta ir sudziba ? :DDD tatad pirmkart tito pieder mafija taka vins var nakt serveri kad vien vinjam iegribas. kur ir tads likums radits ka vins nevar paradities serveri ? tas ir tads joks vai ka ? kovam jaskatas ka tadam john gold ka tu ir iedevis admina statusu :D

 

plus vel sms'kas no ryan mendez ? es ari varetu iegazt jebkuru sita :D 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ta ir sudziba ? :DDD tatad pirmkart tito pieder mafija taka vins var nakt serveri kad vien vinjam iegribas. kur ir tads likums radits ka vins nevar paradities serveri ? tas ir tads joks vai ka ? kovam jaskatas ka tadam john gold ka tu ir iedevis admina statusu :D

Vispār paskatījies SS?

Njā, tā norēcos, Raita šim vēl leģendu uzlika. Hz cik ilgi mēs šādi tiktu aiz snuķa vazāti. Domāju ka Te vjadzētu noņemt mafiju un banu, bet lai skatās Kova, moš iegāzts tāpat kā mani toreiz mēģināja, bet te ir sms, so diezvai.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

? :O Wtf vnk kas tā pa saraksti ? :D Es tev vēl šodien rakstiju ka niku zagt nav labi. :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...