• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Oksar, neapšaubu tavu potenciālu, bet es mazliet iebilstu!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Raphael Mendez

2. Administrātora niks spēlē : Oskar_Raul_Vendetta

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=jd65injvvml4m7k4zc9.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bl58r3slgz5vhat8c82r.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=s85zpy7dbl0ws887sz4.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=vpzfbl1ue6qrszd930ya.png
4. Apraksts par situāciju : Karoče Osīt zinu, ka esi ļoti labs administrators, bet šoreiz mazliet iebildīšu par tavu jailu, tātad uzsākām dialogu ar mēru Danielu pa valsts ziņām, kāpēc gan pa valsts ziņām nevarētu noritēt dialogs? Domāju, ka tas nav pārkāpums, zinu, ka mazliet spamojās, bet tas viss bija ar tādu domu, ka lai visi zin, kas notiek štatā respektīvi iekš spēles pasaulē, tātad domāju, ka mums ar Danielu cietumsods ir nepatiess!

Link to comment
Share on other sites

Nu padomā vecīt, ja es arī kaut ko bazarēt sākšu pa VZ un visi, tad būs galīgi aizdirsts čats! Varējā jūs pabrīdināt, lai beidzat un attīrīt čatu! Neviens parasti tā nedara, pa VZ :D Un ''Viņš ražo bugainas lietas, Kova'' tas jau uz mix velk :D

Link to comment
Share on other sites

Nu padomā vecīt, ja es arī kaut ko bazarēt sākšu pa VZ un visi, tad būs galīgi aizdirsts čats! Varējā jūs pabrīdināt, lai beidzat un attīrīt čatu! Neviens parasti tā nedara, pa VZ :D Un ''Viņš ražo bugainas lietas, Kova'' tas jau uz mix velk :D

Nē, mix tas nav jo ig arī var būt datori un bugi, un iekš spēles arī ir antonio_kova kuru mēs saucam uzvārdā . Būtu viņš pabrīdinājis tad protams būtu zaibiss .

Link to comment
Share on other sites

Mayers gribēja banu likt , bet es apžēlojos :)

Jums pastāv /d čats , tur i maucat savu bazaru

Edited by Osᴋᴀʀ Rᴀᴜʟ Vᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ
+
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mayers gribēja banu likt , bet es apžēlojos :)

Jums pastāc /d čats , tur i maucat savu bazaru

Tas viss bija domāts buliski, /d čats ir caur domes vadītajām organizācijām ,bet mēs runājām publiski, es domāju, ka tomēr ja mēs būtu masīvāk runājuši, tas ir pilnīgi max spam, tad varētu, bet mēs par tēmu runājām un neko lieku neteicu, vienīgi to, ka par kaut kādām personīgām lietām sākām runāt, tas bija mazliet greizi, bet to, ka es tad pateicu - Ja divu dienu laikā algas netiks palielinātas, tad šis atkārtosies, bija par tēmu .

Link to comment
Share on other sites

es atļaušos iepoustot, jo es arī šijā visā esmu iesaistīts.

tātad kā jau redzams un manā topikā rakstīts. riffa taisija streiku par to ka algas samazinātas, es paskatijos a tur vis uz 100% stāv, man pa /r pasaka ka domei arī nav algas un tā es centos ataisnoties ar IC ka ķipa biju izbraucis ārpus valststs un neko nezinu īsti, tad ķipa aizgāju līdz domes pc un teicu ka sistēma nobrukusi un jāgaida grāmatvedis un datortehniķis un pēkšņi osis iemet uz 3h.

 

soory par gramatiku es no telefona vienkārši 

 

E:

 

Da poh Rafa, atsēžat  :D Vai lai samazina jums laiku, uz pusi vismaz!

 

nav po*, jo reāli tas ir nepaties jails, jo ne mūs brīdināja ne ko + neteikumos nav rakstīts ka tā nedrīkst :D

Edited by #Hitman
Link to comment
Share on other sites

es atļaušos iepoustot, jo es arī šijā visā esmu iesaistīts.

tātad kā jau redzams un manā topikā rakstīts. riffa taisija streiku par to ka algas samazinātas, es paskatijos a tur vis uz 100% stāv, man pa /r pasaka ka domei arī nav algas un tā es centos ataisnoties ar IC ka ķipa biju izbraucis ārpus valststs un neko nezinu īsti, tad ķipa aizgāju līdz domes pc un teicu ka sistēma nobrukusi un jāgaida grāmatvedis un datortehniķis un pēkšņi osis iemet uz 3h.

 

soory par gramatiku es no telefona vienkārši 

 

E:

 

 

 

 

nav po*, jo reāli tas ir nepaties jails, jo ne mūs brīdināja ne ko + neteikumos nav rakstīts ka tā nedrīkst :D

Nu ja negribat no Mayera banu , tad paklusējat
Link to comment
Share on other sites

Nu ja negribat no Mayera banu , tad paklusējat

banos par ko? noteikumos nav rakstīts ka tā nedrīkst, un ne jūs brīdinājāt neko 

Link to comment
Share on other sites

Pārāk daudz Jūs tur runājāt, lai dialogu veidotu labāk paprasat administrācijai atļauju. Un tad Jums prasīs par ko runāsiet? kāpēc? utt.


 


Sūdzība šoreiz nepatiesa.


 


TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...