• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Gedwil_Quattros


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Edijs_Krasa


Pārkāpēja segvārds serverī: Gedwil_Quattros


Detalizēts apraksts - Mēs sarunājām ka pārdos man biznesu pa 400k, es paņemu naudu, iedodu un viņs iziet no server,


pēctam kad ienāk atpakaļ saka ka nekādu biznesu nedos, lai samaksāju 3,6m tad būšot.


Kā vainas dēļ, tas notika? - Viņā


Pierādījumi: http://failiem.lv/u/clccttc

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es hvz kapēc tu man to naudu devi,nesmīdini tautu,neviens par 400k nepārdos biznesu pašā LS sirdī!Ja baigi,baigi vēlas,tad man maximums,ko var piespriest,ir RP sodu cietumā IG menti,ja tu ar rp uzraksti kkādu zajovu.Vairāk neko.

 

photodune-4079116-much-money-s.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ar Gedwilu labāk vispār neko ne mainīt , ne pirkt kko no viņa !

Parasti , ko piedāvā tirgot ir Bizness un Buss//Buritto

Es hvz kapēc tu man to naudu devi,nesmīdini tautu,neviens par 400k nepārdos biznesu pašā LS sirdī!Ja baigi,baigi vēlas,tad man maximums,ko var piespriest,ir RP sodu cietumā IG menti,ja tu ar rp uzraksti kkādu zajovu.Vairāk neko.

 

photodune-4079116-much-money-s.jpg

Tagad nēizliecies , ka neko nezini !

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ar Gedwilu labāk vispār neko ne mainīt , ne pirkt kko no viņa !

Parasti , ko piedāvā tirgot ir Bizness un Buss//Buritto

 

Tagad nēizliecies , ka neko nezini !

Jajajjjajaja,padirs vēl.Atradies zinātnieks bļe.Te ir dahuja dalbajabu,kuriem varu praktiski visu nopārdot un arī nopārdoju.Kur ir attiecīga cena,tur nav nekāds appisiens.Pašam jadomā līdzi.Skaudība nav laba lieta!Ja pats nevari sadomāt,kā naudu sadarīt,tad netraucē to darīt citiem.

Tagad arī šis topiks pēc sūdiem smird :(

Bet jā,to kāpēc šis te subjekts man deva naudu,es nezinu.

Domāju,ka ja jau reiz tu te biji iegriezies,tad varēji jau pie viena arī TC,bet tavs mērķis,protams,nebija veikt savus admina pienākumus,bet gan izmantot admina statusa sniegto atļauju postot visur,lai dirstu par mani.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...