• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[ Sūdzība ] Stīvs.


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Markuss Makaveli

2. Administrātora niks spēlē : Stīvs Quattros
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Zemāk būs.

4. Apraksts par situāciju : Tas jau normāli, ka es apstājos spawnā izskāpju no mašīnas un stāvu, un PĒKŠŅI mani iemet jailla, nonRP driving, Bļ* kā man varēja būt nonRP driving ja es stāvēju?

 

+ pa /f uzrakstiju stīv laid ārā, pēc tam uzrakstiju ''pidrila'' Tas ir skilts vārds? Tas nemaz nebija adresēts viņam, a viņš bano, ZAJEBISAA ADMINISTRĀDIJA TE!! ( daži tiešām ir labi.. ) 

 

P.s par to banu taisīšu bana apelāciju! 

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ho1y8f9ibfvui60nwdat.png

E : es mašīnu netā noparkoju? :rolleyes: 

Es noparkoju kā vajag, vienalga liekās ka heito mani.....

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ar loģiku jaunajiem nav , nav. Pasaka ''Pidrilla'' , pat neprasa ''Kam tu to'' , vai pat neļauj noerpot ja tiešām mauc nonRPDR , njā , jaunā paaudze. Paldies par wp.es kolekcionēju

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/5ywrv2

Jū, ar caps lock prasīji lai unjailoju, pēc pāris sekundēm jau nosauci par pidrilu, protams, ar caps lock.

 

Par parkošanu, klausies, man kkā nepi*, rāda, vai nerāda tev stabus, Dvj es vispār izņemšu stabus, man viņus neradīs, tātad neskaitīsies, ja ***ā triekšu nost.

Es nevaru 2 sekundēs Tevi iejailot, pie tam, ja klavietura sap*sta.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/5ywrv2

Jū, ar caps lock prasīji lai unjailoju, pēc pāris sekundēm jau nosauci par pidrilu, protams, ar caps lock.

 

Par parkošanu, klausies, man kkā nepi*, rāda, vai nerāda tev stabus, Dvj es vispār izņemšu stabus, man viņus neradīs, tātad neskaitīsies, ja ***ā triekšu nost.

Es nevaru 2 sekundēs Tevi iejailot, pie tam, ja klavietura sap*sta.

Bļā, nu un ka caps lock ON? a?

Kkpd nav? Man klavietūra čupā mošk, čal tur nav rakstīts STĪV TU ESI PIDRILA. 

Tas pidrila bija domāts Jeff'am Meyer'am ;)

 

Bļ stīv, visi triec stabus nost, car DM nonRP taisa  spawnā sit mahas, a ko tu? NEKO NEDARI tupi taka vista uz jumta un tusē 100%, un kā es iebraucu iekšā bamms jaills, tas normāli? Ā jā, tu tak mani heito piedod!

 

 

 

Edit: Bišķ pielaboju.

Edited by // Yeenots //
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bans patiess un gan jau ka jails arī.

 

Es neko te nepaskaidrošu kāpēc tā, jo tev kautko ieskaidrot tas ir bezjēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Bans patiess un gan jau ka jails arī.

 

Es neko te nepaskaidrošu kāpēc tā, jo tev kautko ieskaidrot tas ir bezjēdzīgi.

Čal ev?

 

Kads bans paties tu ouhuel? 

Nu jā, protams, kā es varēju aizmirst, tu tak ari mani heito.....

 

Ko nav jēgas stāstīt? Nav jēgas stāstīt // Jo tev nav ko stāstīt , Vai ari negribi stāstīt jo būs +100 vārdi atpakaļ? 

 

Bans nav patiess, vnk esat uzēdušies un tas ari viss, tas ir acīm redzams, 1 bana apelācija vēl stāv, kuru ieliku pirms nedēļas, sūdzība par madness'u tāpat.......

 

Mošk pietiek ignorēt, un būt godīgam?

 

Kur te galu galā ir tā atsaucīga administrācija?

te tādu nēesmu redzējis un neredzēšu....

vienīgais kas atsaucīgais bija tas bija viķka, cepuri nost viņam!

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bļā, nu un ka caps lock ON? a?

Kkpd nav? Man klavietūra čupā mošk, čal tur nav rakstīts STĪV TU ESI PIDRILA. 

Tas pidrila bija domāts Jeff'am Meyer'am ;)

 

Bļ stīv, visi triec stabus nost, car DM nonRP taisa  spawnā sit mahas, a ko tu? NEKO NEDARI tupi taka vista uz jumta un tusē 100%, un kā es iebraucu iekšā bamms jaills, tas normāli? Ā jā, tu tak mani heito piedod!

 

 

 

Edit: Bišķ pielaboju.

Kā es Tevi varēju heitot, ja tikai šodien, pēc bana uzlikšanas skype sarakstē uzzināju, ka tas esi Tu?

Un, serverī on biju viens, kā atnāk reports -specoju, izeju no speca un skatos, kas pirmais spawnā kko pārkāps. :)

 

TC, Zaļais jau izteicās.

Link to comment
Share on other sites

Kā es Tevi varēju heitot, ja tikai šodien, pēc bana uzlikšanas skype sarakstē uzzināju, ka tas esi Tu?

Un, serverī on biju viens, kā atnāk reports -specoju, izeju no speca un skatos, kas pirmais spawnā kko pārkāps. :)

 

TC, Zaļais jau izteicās.

Tak beidz dirst vienreiz!

Zināji ka tas esmu es!

 

Un netaisi sūdzības par tevi ciet!

Link to comment
Share on other sites

Tak beidz dirst vienreiz!

Zināji ka tas esmu es!

 

Un netaisi sūdzības par tevi ciet!

Gudreli, lasīt iemācies, es prasīju, lai aizver.

Tu tiešām esi stulbs, vai tikai izliecies par tādu?

Tev ir gandrīz 20, bet uzvedies kā maza meitenīte, raudi non-stop, uzmanības trūkums bērnībā bija, vai kas?

Tevi te neviens negrib, ko tu te sēdi? Un nē, es nezināju, ka tas esi tu, kādreiz padomā arī.

Netaisos krāt postus diršoties ar samp.lv gudrāko, labāko, godīgāko un izpalīdzīgāko dzīvnieku.

Link to comment
Share on other sites

 

Bļ stīv, visi triec stabus nost, car DM nonRP taisa  spawnā sit mahas, a ko tu? NEKO NEDARI tupi taka vista uz jumta un tusē 100%, un kā es iebraucu iekšā bamms jaills, tas normāli? Ā jā, tu tak mani heito piedod!

 

 

 

 

 

Par jailiem pier;ad;ijumus nevajagun reku šis teksts ir kā atzīšanās.

Ban apelācija izskatīta jau sne.

Un tevi tāpat iemeta uz 1h nejau tur 3h, varēji mierīgi atsēdēt, un netaisīt sūdzību.

 

Un vēl kas. Kā tevi moderātors/admīns neaiztiek un soda citus tā viņš ir labs, bet līdz ko tevi soda patiesi, tā viņš uzreiz tevi heito? wtf?

 

Sūdzība nepatiesa.

 

TC

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...