• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Riffa_Mendez]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Nauris_Bonis

2. Administrātora niks spēlē : Riffa_Mendez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/50486-s%C5%ABdz%C4%ABba-nauris-bonis-elite-lionplayz/
4. Apraksts par situāciju : Uz jauniņajiem noteikumi attiecas tāpat kā pret mani, cik es zinu, bet Riffa man vēl uzrakstīja, ka man jauniņais bija jāpamāca. Par to, ka jāmāca jauniņie nav nekur rakstīts. Jauniņajiem, manuprāt, ir jāsaņem tādi paši sodi kā visiem pārējiem. Tātad, Elite_lionplayz ir jāsaņem sods.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļeģ...

Iemetīs viņu cietumā ,viņš rp mācēs?

Pamāci viņu ,un tad arī servera rp pacelsies,nevis tādi kā tu te tās sūdzības par sūdiem metīs. 

Iemāci tādu,un viss čotka.

Metat to warn,ja gribat...

Link to comment
Share on other sites

Nu bļeģ...

Iemetīs viņu cietumā ,viņš rp mācēs?

Pamāci viņu ,un tad arī servera rp pacelsies,nevis tādi kā tu te tās sūdzības par sūdiem metīs. 

Iemāci tādu,un viss čotka.

Metat to warn,ja gribat...

Nemācēs, bet iespējams zinās, ka noteikumus nedrīkst pārkāpt.

Link to comment
Share on other sites

Viņš ir jauniņais, kurš nerubī lāgā vispār, kas serverī notiekās un kur nu vēl čatus jaukt...! Tādas sūdzības, kā Mixoshana ir pārāk vieglas un nenopietnas, vaitad tik grūti ir pateikt Nemixo? Viņš jautās, kas ir Mix, nu un tad arī sāc iestāstīt, ko drīkst rakstīt čatos un ko nedrīkst! Es jaunajiem, kuri Mixo spawn, parasti Kikoju vai arī pastāstu par Terminiem un iemācu. ;) Sūdzības ir Dm,Cs un vēl nopietnākas, bet sūda Mixinsh, kuru var iemācīt, nekas nav var teikt, ja protams, tie nav jauniņie!

Link to comment
Share on other sites

Viņš ir jauniņais, kurš nerubī lāgā vispār, kas serverī notiekās un kur nu vēl čatus jaukt...! Tādas sūdzības, kā Mixoshana ir pārāk vieglas un nenopietnas, vaitad tik grūti ir pateikt Nemixo? Viņš jautās, kas ir Mix, nu un tad arī sāc iestāstīt, ko drīkst rakstīt čatos un ko nedrīkst! Es jaunajiem, kuri Mixo spawn, parasti Kikoju vai arī pastāstu par Terminiem un iemācu. ;) Sūdzības ir Dm,Cs un vēl nopietnākas, bet sūda Mixinsh, kuru var iemācīt, nekas nav var teikt, ja protams, tie nav jauniņie!

Nav grūti un es parasti arī saku: "Nemikso", bet šoreiz nepateicu. Man nav obligāti jāsaka tas un jāiestāsta viņam kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...