• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nepaties jails [Pilleric]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Carl_Mayer

2. Administrātora niks spēlē : Paul_Miller //Pillerīc//
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
http://prntscr.com/5zvu8n
4. Apraksts par situāciju : Braucu pa Ls lidostu pēkšņi jailā par nonRP Watafaak ? 

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

Nu sāksim ar to braucu ārā no lidostas, un tu tā kā gribēji nogriezt man ceļu, iebraucu tev mašīnā, nrpoju visu, tu tikai uzraksti /b :D un viss.
Jails patiess, Pavļiks vēl blakus sēdēja.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pilnīgi piekrītu PoFo, bet nu arī Tas John_Gold, reāli es vienu reizi pārlecu pāri žogam tad ieliek cietumā, es parlezu jo bija MAFBIZZ vinu reizi jau var lekt, jo priekš kam tad domāts SHIFT-palēkties?  ? ? ? ? ? >

Edited by Zaļais
+1wp posto kur nevajag//Zaļais
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...