• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nestrada ka vajaga!!!


Recommended Posts

lieta ir tada, ka manam draugam nospera acc un vins nevienam neko nau devis, talak....

 

iejam ar drauga acc un chalis kaukads spelee ar mana drauga acc admini neliekas ne zinis......

 

Protams ar draugu acc noravu banu Edgars_Zurackis jo admini mani ignoreja, un es viniem rakstiju daudz reizes un es vnk aiz dusmamm uzrakstiju lamuvardos text un man bans par to 14 dienas :( (NOT NICE) !!!

 

 

Reali meginaju palidzet draugam un admini neliiikas ne zinis !!!!

 

 

Ludzu izslabojiet sho un ieliekat normalus sakariigus adminus !!!! Tur acc ir dargs manam draugam ludzu acaucas un palidz 

 

Nozagtaijs ACC: Name: Andrew_Spencer. vai ari kontaktejaties ar manim #DEMONSLV

 

 

Paldies.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Gribi acc back,ucp vai nu Kova

Edited by Paul Miller
+1wp Lieks posts//Miller
Link to comment
Share on other sites

Tak vienkarsi ucp un viss.

Edited by Paul Miller
+1wp lieks posts//Miller
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tik vienkārši jau ''nenopizģīja'' tās paroles. Gan jau pēdejā laikā kautkur ne tur ievadīja paroli un viņa sakrita ar samp.lv paroli un viss. Raksti Kovai, bet diezvai atbildēs viņš visu laiku aizņemts ntā.

Edited by Paul Miller
+1wp lieks posts//Miller
Link to comment
Share on other sites

VARBUT IR IESPEJA KONTAKTEETIES AR SERVERA IPASNIEKU, TAS NAU REALI SHITASS IR JAU OTRAIS ACC KUR REALI MAKSAA NAUDU MAN UN LAIKU. TAPEC PALIIDZIBU UN ACAUCAS. VARBUT KADAM SKYPE IR VAI KAS TADS .

 

PALDIES.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...