• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Zigi Tesmeni,KOVA,ieskaties,IZMANTO ACC


Recommended Posts

Gedwil_Quattros

Zigis_Asmens

Karoč dienā nolaidām no kātiem dažus labus,kas neatškir joslas par kurām braukt,mani izbanoja,čoms Amaru_Thug izgāja off,lai nav jāskrien ar kājām,jo maha bija zagta un ciet.Spawnā satiku zigi un vaicāju kādā sakarā Amaru saņēma 21d banu?Atbilde diezgan interesanta-''Vitālijs teica,lai liek'' Un izrādās,ka tie,kurus nolaidām no katiem bija Zigis ar Vitāliju,respektīvi,ja novāc viņus,tad laikam sodi bargāki,tā sanāk.Turklāt,admins būdams viņš dara to,ko liek parasts playeris,kurš pats taisija sudus,kad bija ar acc?!Uz šādām darbībām nobāl pat attiecīgo moderatoru pakaļā līšanas.ATLAIST NEVIS KRĀPNIEKUS,BET ZIGI!

rekur ss,lasiet čatu

26cidzvqk3t0qpwfb4f8.jpg

u8sapahwtlhsiddeznyu.jpg

n3dpitwideniztb5ansm.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Runa nav par to,kas unbanots,kas nē,šī nav apelācija,bet gan sūdzība.

Runa un uzsvars ir uz to,kā tu izdomā cik dienas pienākas-tu paprasi vitālijam,ko viņš pasaka,to izdari,apmēram kā sunīts.

Bet vidāru iedod,pievienosim mūsu varoņdarbu lielajam vidāram ;)

Labi,atgriežoties pie tēmas-mums bija reasons uz jums šaut-braucāt pa mūsu joslu,respektīvi,tur nebija jābūt ne 7,ne 21 dienai,tā nebija publiska vieta,sodi ir neadekvāti,no tevis.Turklāt,tagad sanāk,ka ja nošauj tevi vai viķku,tad sodi ir bargāki,kā tad,ja nošauj kādu citu?!Es arī vēl savu unbanu gaidu.

Link to comment
Share on other sites

Runa nav par to,kas unbanots,kas nē,šī nav apelācija,bet gan sūdzība.

Runa un uzsvars ir uz to,kā tu izdomā cik dienas pienākas-tu paprasi vitālijam,ko viņš pasaka,to izdari,apmēram kā sunīts.

Bet vidāru iedod,pievienosim mūsu varoņdarbu lielajam vidāram ;)

Labi,atgriežoties pie tēmas-mums bija reasons uz jums šaut-braucāt pa mūsu joslu,respektīvi,tur nebija jābūt ne 7,ne 21 dienai,tā nebija publiska vieta,sodi ir neadekvāti,no tevis.Turklāt,tagad sanāk,ka ja nošauj tevi vai viķku,tad sodi ir bargāki,kā tad,ja nošauj kādu citu?!Es arī vēl savu unbanu gaidu.

 cik tad jabu un es nezinaju cik ir DB + Log off

Link to comment
Share on other sites

Da admini pārāk vanabiji tagad.Pieņemsim tevi novāks tu banosi daudz stingrāk , jo lūk V.I.P esi.

Njam , tik nez kāpēc paši pusi no rp nemāk , reti kurš admins sakarīgi RP māk. Figņa tāda ka IC tu nekas neesi , ar šitām apšaudēm tiek galā menti , FBI. Reāli , es saproti OOC admini var uzdrīkstēties jo lūk ir statuss.A kas ,RL arī tā būtu?Njam , čist par dziļu smadzenes ieslīdējušas virtuālajā pasaulē.

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

 cik tad jabu un es nezinaju cik ir DB + Log off

Es protams nezinu,kā ir tagad,bet agrāk labs admins pirms sodīja,noskaidroja apstākļus,respektīvi-kāpēc gāja off,kāpēc šāva,utt.Un tad,ja kko nesaprata,apspriedās ar adminiem nevis kkādu lowaku kas savā laikā pats ar acc spēlējies.

Turklāt viens no jums brauca ar sandkingu,paļubom ka būtu braukuši pāri mūsu mahai,ja mēs nebūtu veikuši attiecīgās darbības.

Ja Amars ir unbanots,tad labi,skaidrojaties paši,bet es arī vēl gaidu unbanu.

Link to comment
Share on other sites

Es protams nezinu,kā ir tagad,bet agrāk labs admins pirms sodīja,noskaidroja apstākļus,respektīvi-kāpēc gāja off,kāpēc šāva,utt.Un tad,ja kko nesaprata,apspriedās ar adminiem nevis kkādu lowaku kas savā laikā pats ar acc spēlējies.

Turklāt viens no jums brauca ar sandkingu,paļubom ka būtu braukuši pāri mūsu mahai,ja mēs nebūtu veikuši attiecīgās darbības.

Ja Amars ir unbanots,tad labi,skaidrojaties paši,bet es arī vēl gaidu unbanu.

 es braucu , pat nepaspeju aizbraukt ka vinjsh manu mahu sasava un paspeju spec uztaisit  tev

Link to comment
Share on other sites

 es braucu , pat nepaspeju aizbraukt ka vinjsh manu mahu sasava un paspeju spec uztaisit  tev

Nu neiet tev,ko lai saka.

Starpcitu,viņam bija rp,kā izlien pa logu,utt,līdz ar to lietas mainās un tas pat vairs nav DB

Link to comment
Share on other sites

 

skaties ka izmuka off

 

 

lab video var redzeet. cata raxtits ka vinsjh nogalinaj vitaliju. un pec tam izmuka ara

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Īpašnieks fixcaroja mahu drošvien.

Labi,tas tā.

Nākamā štelle-tajā vidārā neko neredz,reāli prosta vizinamies un Amars pa logu izlīdis.

Pa cik,es dabūju maksāt IG naudu puisim,kas pirka man unbanu,par šo,nepamatoto banu,tad esmu notriecis naudu pa velti,tāpēc gaidu unbanu par tagadējo banu,kurš arī nav īsti patiess.

Link to comment
Share on other sites

Īpašnieks fixcaroja mahu drošvien.

Labi,tas tā.

Nākamā štelle-tajā vidārā neko neredz,reāli prosta vizinamies un Amars pa logu izlīdis.

Pa cik,es dabūju maksāt IG naudu puisim,kas pirka man unbanu,par šo,nepamatoto banu,tad esmu notriecis naudu pa velti,tāpēc gaidu unbanu par tagadējo banu,kurš arī nav īsti patiess.

 lab dabushu tev unban, bet nahrena tev sahudities pa spawn???

Link to comment
Share on other sites

 lab dabushu tev unban, bet nahrena tev sahudities pa spawn???

Novietošu tevi savā vietā :

Tu ar savu kolēģi(piem viķku) gatavojies braukt uz teru,kura tuliņ sāksies,un tevi novāc kāds,kuru tu jau 2x esi reportojis,bet tas tiek ignorēts,tā nu tu tur miris guli,kad tevi izārstē,pēc tam tas āksts nošauj viķku.

 

Ko tu manā vietā darītu?RPotu kā izvelc ieroci,vai prasītu kāpēc viņš tā dara?Nedomāju gan. ;)

Link to comment
Share on other sites

Novietošu tevi savā vietā :

Tu ar savu kolēģi(piem viķku) gatavojies braukt uz teru,kura tuliņ sāksies,un tevi novāc kāds,kuru tu jau 2x esi reportojis,bet tas tiek ignorēts,tā nu tu tur miris guli,kad tevi izārstē,pēc tam tas āksts nošauj viķku.

 

Ko tu manā vietā darītu?RPotu kā izvelc ieroci,vai prasītu kāpēc viņš tā dara?Nedomāju gan. ;)

davai taisam abas ciet un es tev unban? dabusu

Link to comment
Share on other sites

Tak tur vnk pa Lv braukājāt uz šāvāt nost vnk braucu pie tūnētavas mani sākāt šaut pro būdami nenošāvāt uzreiz apgrieezāties un atbraucāt atpaklj un nošāvāt...

 

Par video savos melos esi sapinies... Tas bija speciāls logoff, jo redzot kad amaru gāja offline māšīna vienlaikus pazuda, tātad nebija viņam jāskrien ar kājām jo tā bija viņa mašīna... http://prntscr.com/629pz4

 

 

un ko es izdarīju ka Db taisījāt ? mierīgi ar elgy braucu uz uzpildes staciju :O baigais pārkāpums ne ? 

 

 

Bans te toč patiess gan par DB gan par Logoff ! 

Link to comment
Share on other sites

Tak tur vnk pa Lv braukājāt uz šāvāt nost vnk braucu pie tūnētavas mani sākāt šaut pro būdami nenošāvāt uzreiz apgrieezāties un atbraucāt atpaklj un nošāvāt...

 

Par video savos melos esi sapinies... Tas bija speciāls logoff, jo redzot kad amaru gāja offline māšīna vienlaikus pazuda, tātad nebija viņam jāskrien ar kājām jo tā bija viņa mašīna...

 

 

un ko es izdarīju ka Db taisījāt ? mierīgi ar elgy braucu uz uzpildes staciju :O baigais pārkāpums ne ? 

 

 

Bans te toč patiess gan par DB gan par Logoff ! 

Gaidi warnu,jo tev te nav japosto.

sakritība.ipasnieks kam nospera, to mahu fixcaroja vienlaikus ar amara logoff

ta vai ta tas vidaks neko nepierada.

tu pisi pa pretejo joslu,gadijies karstaja zona

 

bans ir nepatiess

Link to comment
Share on other sites

Gaidi warnu,jo tev te nav japosto.

sakritība.ipasnieks kam nospera, to mahu fixcaroja vienlaikus ar amara logoff

ta vai ta tas vidaks neko nepierada.

tu pisi pa pretejo joslu,gadijies karstaja zona

 

bans ir nepatiess

tu mani arī te iesaistīiji tāka postot drīkstu, un bans ir patiess, parādi kaut rl to ka ja pa pretējo joslu brauc tevi nošauj ? un pie tam kautkādi āksti... 

 

Un serverī Db vispār nav atļauts ārpus kariem ! taka banam jāpaliek..

Link to comment
Share on other sites

Tagad sanāk: Vitālījs pateica, lai izlecu pa logu, Tu izleksi Zigurd?

Domā pats ar savu 30 gadīgo smadzeni.

Ar tādiem ziginiekiem te čist gg.

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu mani arī te iesaistīiji tāka postot drīkstu, un bans ir patiess, parādi kaut rl to ka ja pa pretējo joslu brauc tevi nošauj ? un pie tam kautkādi āksti... 

 

Un serverī Db vispār nav atļauts ārpus kariem ! taka banam jāpaliek..

domā ko runā,āksti esat jūs.viņam bija rp,viss bija,tāpēc tas pat nav db.

 

Un kam es te skaidroju kko?!Lowakam.

 

Tagad sanāk: Vitālījs pateica, lai izlecu pa logu, Tu izleksi Zigurd?

 

Domā pats ar savu 30 gadīgo smadzeni.

 

Ar tādiem ziginiekiem te čist gg.

zelta vārdi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da jau zb tavas piecgadīgā bērna atmazkas, iemācaties kaut reizi izciest sodu par savām bērnišķīgajām darbībām, es ar varu daudzko teikt ka rp bija utt, tak pierādi kā tā bija nevis vnk klaviatūrai pogas deldē... Nevari pierādīt tad sanāk ka tas bija db un tātad bani bija patiesi.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/62cens

 

te var redzet ka nogalinaja un cik sekundes ir .. pie tam manu mahu sademoji ka vina uzspraga un  lab video nevar redzet ka tur vinjsh DB  tapec bija unban.  un sudzibu liki pec tam. un kur kur raxtits ka es izmanto acc sava laba vienkarsi runaju ar vitalij pa skype un vinjsh teica lai spec tev un es paspeju spec pirms kamer mana maha uzspraga.   

Link to comment
Share on other sites

Da jau zb tavas piecgadīgā bērna atmazkas, iemācaties kaut reizi izciest sodu par savām bērnišķīgajām darbībām, es ar varu daudzko teikt ka rp bija utt, tak pierādi kā tā bija nevis vnk klaviatūrai pogas deldē... Nevari pierādīt tad sanāk ka tas bija db un tātad bani bija patiesi.

Čangalis sacepās.

Man tu arī zaebal esi,bet kā sacīt jāsaka,šajā situācijā bans ir nepaties,jo jums nav pierādījumu par to,ka tas būtu patiess.Neuzskatu par vajadzīgu izciest kkādu sodu,ja pierādījumu nav.

Beidz raudāt un sauc zigi,lai atnāk un noslauka tev asaras.

 

http://prntscr.com/62cens

 

te var redzet ka nogalinaja un cik sekundes ir .. pie tam manu mahu sademoji ka vina uzspraga un  lab video nevar redzet ka tur vinjsh DB  tapec bija unban.  un sudzibu liki pec tam. un kur kur raxtits ka es izmanto acc sava laba vienkarsi runaju ar vitalij pa skype un vinjsh teica lai spec tev un es paspeju spec pirms kamer mana maha uzspraga.   

Tur neko nevar redzēt,tas scrēns ir nederīgs,pats savā adminēšanas laikā saskaros ar līdzīgu lietu-čali unbanoja,jo neredzēja tieši vietu,to brīdi,kad tiek nogalinats,tikai čatā uzmetās.

Ko vitālijs vispār te var teikt?!Šī tēma paliek aktuāla,jo izskatās,ka tev pašam galva uz pleciem nav,tātad ir vērts aizdomāties par to,vai tev var to acc dot.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/62cens

 

te var redzet ka nogalinaja un cik sekundes ir .. pie tam manu mahu sademoji ka vina uzspraga un  lab video nevar redzet ka tur vinjsh DB  tapec bija unban.  un sudzibu liki pec tam. un kur kur raxtits ka es izmanto acc sava laba vienkarsi runaju ar vitalij pa skype un vinjsh teica lai spec tev un es paspeju spec pirms kamer mana maha uzspraga.   

Ja reiz es taisīju DB kāpēc tur ir rakstīts, ka ar rokām nogalināja? Nevienā brīdī nav redzams, ka kāda lode izšautos no ieroča. Tie pat nesanāk īsti pierādījumi, tikai video par to kā ar Gedvilu braucu izliecies laukā pa logu.

Link to comment
Share on other sites

Ja reiz es taisīju DB kāpēc tur ir rakstīts, ka ar rokām nogalināja? Nevienā brīdī nav redzams, ka kāda lode izšautos no ieroča. Tie pat nesanāk īsti pierādījumi, tikai video par to kā ar Gedvilu braucu izliecies laukā pa logu.

Tieši tā,tāpēc droši var teikt,ka tikām nepamatoti banoti.Būtu tikai pašsaprotami,ja zigis ar savu saimnieku vitāliju,abi mums kaut kādu konpensāciju izmaksātu.

Link to comment
Share on other sites

Tak bļe.Gedvil , tu Zigi no acc nenostumsi , Ziginieks polšu galdā Kovam un kaut 1337 iedos , tici man.

Vitālijs jau nesaprot ka rl tas tā var notikt , gadās visādi tipi , jo priekš tā ir domāti menti , kuri skatās kas notiek uz ceļiem u.t.t.Bet nu jā , kādreiz tīri gribējās spēlēt , a te jau gg , Vitālijs palūdz kaut ko - Zigis dara.Njā , čist zelta vārdi no kreatūra par to ka Zigis lektu pakaļ Vitālijam,saspiedis galvu spēlītes.Manuprāt no strenčiem izbēdzis.Reāli , tu sodi par to ka tevi nošauj DB veidā , iziet off'ā . A ka pa spawnu es driftēju ar buldozeru un vienlaicīgi taisu DB?Neko...GG ar to Zigmāru . 

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...