• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Zigi Tesmeni,KOVA,ieskaties,IZMANTO ACC


Recommended Posts

Tak acc off , tam Zigurdam , lai iziet ārā un padzer aliņu , tāpat jēgas no viņa nekādas , ne rp māk , ne adminēt māk , NEKO NEMĀK. Tad huju viņš te ir vajadzīgs? Lai gaisu piesmirdinātu? Bet Zigurdiņš jau ar Ronaldu draudziņi , tādējādi uz acc off cerēt ir lieki.

 

gg tāpat.

 

Tas vien parāda servera līmeni , ja par administrātoriem tiek kaut kādi smirdīgi asmeņi.

 

i'm out.

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, Auģik?

Kas tad būs? Atkal izdzēsīsi topic un izliksies , ka nekas nav noticis.

#prayforasmens

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

Raivi , par ko tu cīnies?Lai tam burlakam iedzen smadzenēs ka jāmācas rp?Vienreiz noņēma - pohu* bļ* . Atlika , jo Auģiks jau saka ''Ej pamacies rp'' Karoč tiešā nozīmē ''Ej nopērc man garo'' .. Pēc pāris dienām kā jau igaunim pieleca , atnesa un viss.. Nē nu reāli , Zigis tīri normāls aizgāja no acc (drīzāk viņam noņema) atnāca un vēl lielāks........... . Nja, iepriekšējo postu Amandaškins dzēsa ,a es tak varu samest ss , huļy dirs?ZIGI?

Edited by La!kam
+1wp par lieku postu.
Link to comment
Share on other sites

Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. - ŠEIT TIEK NEIEVĒROTS ŠIS PUNKTS , BET MODERATORI , KO JŪS ?

P.s Par tēmu , njā Vitālijam teikšanas nekādas ja nav administrators !

Ja admins tiek iesaistīts RP situācijā vai kkā tā , viņš pārtop par parastu playeri un. Jāizmirst ,ka ir tādas pieejas !

JāRPo utt....

Diezgan bargs sods par vienu DB , tās ir manas domas :)

Link to comment
Share on other sites

Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. - ŠEIT TIEK NEIEVĒROTS ŠIS PUNKTS , BET MODERATORI , KO JŪS ?

P.s Par tēmu , njā Vitālijam teikšanas nekādas ja nav administrators !

Ja admins tiek iesaistīts RP situācijā vai kkā tā , viņš pārtop par parastu playeri un. Jāizmirst ,ka ir tādas pieejas !

JāRPo utt....

Diezgan bargs sods par vienu DB , tās ir manas domas :)

Bet Vitalijs bija iesaistits taja situacija. jo mes reize braucam uz tunetavu, vienigais vins ar savu elegy es ar savu..

Link to comment
Share on other sites

Bet Vitalijs bija iesaistits taja situacija. jo mes reize braucam uz tunetavu, vienigais vins ar savu elegy es ar savu..

Nu un?! Tik un tā,kāda viņam lemšana par to,cik bargi kurš jāsoda?!

Link to comment
Share on other sites

Bet Vitalijs bija iesaistits taja situacija. jo mes reize braucam uz tunetavu, vienigais vins ar savu elegy es ar savu..

Ja viņš nav Ronalda sētnieks, tad jau nav teikšanas. Tāpēc Ronalds tevi pieņēma, lai tu darbotos, nevis Vitālījs. Kustini smadzeni, kamēr nav par vēlu.

 

Warno, izsaku savu viedokli.

Edited by Zigis_Asmens
1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/62cens

 

te var redzet ka nogalinaja un cik sekundes ir .. pie tam manu mahu sademoji ka vina uzspraga un  lab video nevar redzet ka tur vinjsh DB  tapec bija unban.  un sudzibu liki pec tam. un kur kur raxtits ka es izmanto acc sava laba vienkarsi runaju ar vitalij pa skype un vinjsh teica lai spec tev un es paspeju spec pirms kamer mana maha uzspraga.   

Kads sakars? Tagad jailojam visus, kurus admin chats parada? Vai, kads kko reporto, pat neparbaudot banojam? 

Ar grutibam izlasiju dalu no tava teksta, jo beigas ir miglaa.

Zigeen, ka tu nesaproti? http://prntscr.com/63199t

Link to comment
Share on other sites

Nu un?! Tik un tā,kāda viņam lemšana par to,cik bargi kurš jāsoda?!

Es ar viņu Skype runāju, jūs db taisījāt, es viņam pateicu lai jūs bano, un kāda šķirba es, zigis vai mēs abi domām sodu ? Fakts ir tāds ka jus to darījāt un esat pelnījuši sodu jūs paši atzināt ka šāvāt ! Tikai tas ar kādu iesmeslu tu sevi attaisno nekam neder, izaudz vienreiz :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...