• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Paul Miler


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rihards Ievins

2. Administrātora niks spēlē : Paul Miler
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Ieliku no jaila jo mani pēc tam kad ieliku uzreiz izkikoja dēļ reporta (Pierādījumi lejā)
4. Apraksts par situāciju : Kr4 stāvam karjerās gaidam kad kāds sāks strādāt atbrauc Columbija un iešaujam viņiem un bums mani ieliek jailā par Nonrp Qs DM Cs. Tātad Nornp nebija jo nokavēji rp kad taisīju, Qs nebija arī, Dm nu lab varbūt bija, Cs īstenība arī nebija  (Gan jau Pauls zin par ko runāju. Un tomēr gribu lai samazina laiku. )  Apliecināt ka rp bija Qs un Cs nebija var apliecināt Peter_De_Montecarlo tāpēc atļauju viņam šeit postot.)

 

kasn9dxvfupfg4ng6hy4.png

E: Sorry ja nerādās Hp jo man mirgoja un dzīvības bija maz un Cs man arī nedaudz tā nauda jo notirgoju mašīnu un aizmirsu uz konta uzlikt

Edited by Rihards11
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jā es uzreiz uzrakstīju report un mani izkikoja taisīju rr Nu tātad sanāk man tikai neliels Dm kaut gan tam čalim īsti netrāpiju nu lab varbūt 1x un Nonrp 

 

 

E: bet par pārējiem par ko Cs bija ko? Un Qs ar nebija man jau hooda bija weps ja kas nevaru apliecināt jo tač nezināju ka man liks jailu 

E: Un kādēļ jūs uzreiz tikai par rp piesienaties? Cs un Qs jau nebija ja kas 

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos iepostot, jo esmu saistīts. Precīzi. Tur nebija QS, ne CS. Mes bratani. Runājām pa skaip. Manuprat tas ir ok, šaut nost konkurentu mafijas. Vai ne tā?

P.s Tā sanācis, ka mani iemeta kopā ar viņu par Death Avoid. Lai gan man vienkārši samps nokrašoja.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...