• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzos par Leģendu taču.... (Otrā reize)


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Blaine_Steinhauer


Pārkāpēja segvārds serverī: Gedwil_Quattros


Detalizēts apraksts - Stāvošs DB


Kā vainas dēļ, tas notika? - Bans šitam atvičaju, tam tik patīk pagriezt un hujārīt pa visiem.


Pierādījumi:


https://www.youtube.com/watch?v=eYJL3whSuPk


  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ORV jau iejailoja.

Kāds sakars grupai ar to,ko daru IG.Cits paliek atmiņā ar dirsā līšanu,cits ar lielu izpalīdzīgumu,cits ar daudz apšaudēm.Par šito izteikumu es tevi vēl kkur atradīšu un nolaidīšu lejā,kāda huja razņica,kas man par grupu ir?

Paši vainīgi,nevajag līst tur tad,kad mēs daramies un sākt piļīt no aizmugures.Rp parādījās jums tikai tad,kad jau 2 biju nolaidis lejā.

N yē,Ian's un Vincents var apliecināt,ka es tajā busā sēdēju uz vakti,biju izlīdis ārā ar RP,utt.

So,tas ir vainu mīkstinošs apstāklis.Bet kāda starpība?!ORV tā pat jau mani iemeta jailā par šito.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ORV jau iejailoja.

Kāds sakars grupai ar to,ko daru IG.Cits paliek atmiņā ar dirsā līšanu,cits ar lielu izpalīdzīgumu,cits ar daudz apšaudēm.Par šito izteikumu es tevi vēl kkur atradīšu un nolaidīšu lejā,kāda huja razņica,kas man par grupu ir?

Paši vainīgi,nevajag līst tur tad,kad mēs daramies un sākt piļīt no aizmugures.Rp parādījās jums tikai tad,kad jau 2 biju nolaidis lejā.

N yē,Ian's un Vincents var apliecināt,ka es tajā busā sēdēju uz vakti,biju izlīdis ārā ar RP,utt.

So,tas ir vainu mīkstinošs apstāklis.Bet kāda starpība?!ORV tā pat jau mani iemeta jailā par šito.

Okey, bez diršanās, viss normāli , kā normāli cilvēki parunāsim. Protams kā tad bez diršanas , bez tā nevarēs, ok pats sapisos par to grupu n ' tā. Pierādījumus iemet par RP , vai arī lai tie tavi padotie met pierādījumus. Jā iedžailoja, bet uz cik ilgu laiku? Un šī jau arī nav vienīgā reize, tev patīk jau tā šaudīties pa logiem, bet pa pārējām pierādījumu nav.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

rakstu no tel tpc nav garumzimju.

tatad,teiksu kaa ir-ar mani var sarunat gandriz visu.paprasi tiem ar ko kadreiz esmu kasijies utt.tikai jaruna normaali.arii tur fabrikaa varejam iztikt bez saudisanas,bet hvz kapec jums to bija jauzsak.

tas db ir atsedets,ienaks orv tad vins apliecinas.

nu jaa,man patik shaudities pa logiem,man patiik tumshmates,man patiik aktivaaka brauksana ar auto or moci,man patik lvhh,un tad?

Link to comment
Share on other sites

rakstu no tel tpc nav garumzimju.

tatad,teiksu kaa ir-ar mani var sarunat gandriz visu.paprasi tiem ar ko kadreiz esmu kasijies utt.tikai jaruna normaali.arii tur fabrikaa varejam iztikt bez saudisanas,bet hvz kapec jums to bija jauzsak.

tas db ir atsedets,ienaks orv tad vins apliecinas.

nu jaa,man patik shaudities pa logiem,man patiik tumshmates,man patiik aktivaaka brauksana ar auto or moci,man patik lvhh,un tad?

Viss okey, saprotu tevi, poh pa tām garumzīmēm, ne jau pēc tā skatās cilvēku. Nē nu jā bet nesākām mēs, stūrī stāvēju, augšā, kāds no tavējiem nošāva mani, un tad manējie brauc atriebties, tad vēl es, nofilmēju šito, ok iemeta cietumā bet pēc tam atkal visi atbraucāt un šaudīties sākāt. Kautvai domāju ka viss cauri. Bet nu ok miers. Viss čotk.

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, galu galā bij tā. Mēs ručījam tur tajā fab, ja. Tu ar savu to bandu atbombī, turklāt pirmais ieskrēji un sāki naturāli nobērt pa mani. Nu apmēram tā bij, reāli, ja geds nebūtu db uztaisījis, tad mums būtu hana. Nu ja, bet jā gedu jau vakar iedžeiloju par to. Un ja savējos nesavaldīsi, tad jau viņiem vien būs jāmirst, tas tāds silts ieteikums nākotnei.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...