• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Vincent_Madness Hax?


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī:Ricards_Blumentals


Pārkāpēja segvārds serverī:Vincent_Madness


Detalizēts apraksts -Hax pašā sakuma speed hack 2:00 vel reiz bija speed hack un uz beigām redzams hp hack


Kā vainas dēļ, tas notika? -Viņa


Pierādījumi:



 


Edited by Ricards_Blumentals
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Palūgšu nevarnot,bet ja varnojat,tad paši vainīgi,ka lohi.

 

Tatad,GSG /f čatā taisni runājām,ka Vincentam lago,domājām,kā to novērst,utt.Nu tas ir runājot par to hp hacku ķipa.Turklāt tu tur tolkam nemaz netrāpiji viņam.

Otra lieta-Speedhack's,cik zinu un cik esmu lietojis agrāk,šancē transportā,nevis uz kājām esot.S0bim ir knifs,ka var pist ātri,bet tur kājas nekustas.Tas pats knifs ar ko močī cauri sienām, nšit.

Trešā lieta- teorētiski tas tavs viģaks ir nederīgss,jo tu esi viņu pielabojis ar tiem uzrakstiem,tas sanāk gandrīz tas pats,kas pasvītrot vai apvilkt kaut ko scrēnā,tādejādi aizkrāsojot mazu daļiņu scrēna.

Link to comment
Share on other sites

Jā, Geds jau daudz ko pateica. Turklāt neredz kkādus hakus darbībā, un ka es jau aizskrēju līdz turienei? Velns viņu zin, kas man tur ielagojis bij. It sevišķi par hp haku, pats esmu manījis, ka ne pa ķeksi nenāk hp nost. 

 

E: Par otru viģiku. Tu redzēji, ka ne reizi netrāpīji? Es gan tomēr redzēju, tas, ka tu šaut nemāki nav jau vairs mana vaina.

Link to comment
Share on other sites

Hz.. nu vispār tur neko saprast nevar.. lai citi izsakās vel.

Mosh arī ir kkas.

Edited by #Gold
Link to comment
Share on other sites

Tur ir tīri redzams ka čalis ar surfly paskrien uz priekšu, un līdz ar to viņu nošaut nevar... 

 

Admini joptvai, jūs paši esat hakojuši, un tagat neatpazīstat hakus no nehax? Piemēram golc un Paull tas uz jums attiecas... 

Ā pareiz madness tak snicer job. :(  

 

Vnk pa tēmu, banted 365 - reason - hax! -_- 

 

 

E: Ja jau jūs taja brīdi bijat vairāki on, nax madnessx viens skraidāja pa terru? 

Barons beidz atmazgas liet, nesanāks tev viņu paglāpt. ;)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Noskatijos beidzot video, abos ir redzams Hax un lagi tur nekadi nevar but, jo pirmkart, kaa tik atri var aizskriet ar lagiem, pietam gludi aizgaja ar airbrake! Pasa sakuma ir ari Speedhack redzams, karoc ja...+ Krugera topika viss ir paskaidrots precizi!

 

Vincent_Madness tiek sodits ar 365 dienam, par Hax!

Talak tiks runats ar Acp, kas ar to gelu darisies...

 

+ Madness jau tika banots par hax, lidz ar to, sis topiks pierada, kad sakritibas nevar but!

 

TC

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...