• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] NonRp + OCCinsult


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Owen_Bryant


Pārkāpēja segvārds serverī: Pauls_Resnais


Detalizēts apraksts - skatīties vid . 


Kā vainas dēļ, tas notika? - viņa .


Pierādījumi: http://failiem.lv/g/fvwmmrg#


 


vēlos lai kāds no administrācijas izlaistu mani arī no cietunu, jo z51 cietumā arī vēl jātsēž 


- uzaicina skajpā kotans32


Edited by Owen's
Link to comment
Share on other sites

Šitie man patīk.... Reāli , tev WP derētu par idiotismu uzmest... Tur nekur nav redzams NonRP ,nekur nav redzams OOC insults.Es saku ''Nepird man'' Pirst - izdalīt gāzes ar dibena palīdzību.. Kas tur slikts?Nu labi , es atsēdētu tās 3h par ''OOC insultu'' , a kur tur NonRP? :LOL: Pareizais atradies

Link to comment
Share on other sites

Šitie man patīk.... Reāli , tev WP derētu par idiotismu uzmest... Tur nekur nav redzams NonRP ,nekur nav redzams OOC insults.Es saku ''Nepird man'' Pirst - izdalīt gāzes ar dibena palīdzību.. Kas tur slikts?Nu labi , es atsēdētu tās 3h par ''OOC insultu'' , a kur tur NonRP? :lol: Pareizais atradies

ja tu būtu acīgāks, tu redzētu, kad esmu iemests cietumā .

 lūgšu paskaidrot uz kāda ic pamata ?

+nosauci mani par nolaiferi . 

 

 

gaidat editu, būs vēlviens video .

būs redzams pavļika rp līmenis cs un qs.

 - par tavu dm'u nerunāsim . 

Link to comment
Share on other sites

Jū , pareizais mums sāks mest video...Zini , man KKPD. Met ko vēlies ,pats savu smago cs nodosi... Lieta tāda ka man bija ierocis rokā un jā , tas bija klusā vietā , tu mierīgi pienāc man klāt un sāc kasīties.. Vecīt , man bija ierocis rokā , tu mierīgi ne no kā baidīdamies pienāc klāt. Tad tu uzskati ka tas ir normāli ja?Nē nu man jau pofig , vienīgi tu ar atsēdēsi

Link to comment
Share on other sites

Jū , pareizais mums sāks mest video...Zini , man KKPD. Met ko vēlies ,pats savu smago cs nodosi... Lieta tāda ka man bija ierocis rokā un jā , tas bija klusā vietā , tu mierīgi pienāc man klāt un sāc kasīties.. Vecīt , man bija ierocis rokā , tu mierīgi ne no kā baidīdamies pienāc klāt. Tad tu uzskati ka tas ir normāli ja?Nē nu man jau pofig , vienīgi tu ar atsēdēsi

ierocis nebija rokās, video to varēs labi redzēt .

- gaidi editu .

gaidu paskaidrojumu par to cietumā mešanu .

Link to comment
Share on other sites

Nu , tu cietumā esi...Es pričom? :lol: Spawnā vienmēr ir bijis un būs nonRP.. Tik pat labi kāds cits tev varēja uzmest zvaigznes (SFPD,FBI) Un novākt kāds nonrperis , kāds sakars ar mani?Nē nu ja tu to vari pierādīt tad ok , met savus viģikus, kas man?Un jā, ja jau tā...Tad kur bija cs? S

Un video es gaidu ar nepacietību

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...