• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] qs + cs


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Owen_Bryant


Pārkāpēja segvārds serverī: Pauls_Resnais


Detalizēts apraksts - skatīt video


Kā vainas dēļ, tas notika? - viņa .


Pierādījumi: http://failiem.lv/g/iewimvt#aa/gta_sa+2015-02-11+19-43-41-02.avi


  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

OOOO, kurš savu materiālu ielicis :((((( . Ko darīsim?Pašam CS,BH... Aj aj , ko man pird virsū?Es klusā vietā biju , moš ar rp centos piemēram ieroci ...nezinu... pielādēt,sagatavot un ielikt makstī?! A tu civilais ar BH man pielec klāt (man tak ierocis rokā) un bez nekādām bailēm staigā man apkārt :lol:  Un ņem vērā , es esmu policists , kā ne kā es neesmu bandīts un es kā policists nu drīkstētu ar ieroci pastaigāt pa klusu vietu , kā ne kā nevienam pāri negrasos darīt un jā , paskaties vairāk filmas , pastaigā pa ielām , pavēro.Tici man ,daudz kas mēdz gadīties... Bet protams , kā augstāk minēju . Pats lēkāji man apkārt kā apkakājies un trinies gar mani un manu ieroci . Un kur tur MIX?A?Nu labi , frāzīte ''lowak'' , tas tā , moš es tev to IC saku :D :lol: . Tu protams uzreiz OOC atbildi , tātad viss tikai caur OOC notiekās ja? Un jā mazais citronēdāj , ko šito nepublicē?CS no tevis - uzrāpies uz policistu mašīnas , bļausties...Tāpēc neņuņā ka sēdi cietumā - ovybqkotfvd1xkafdbsi.png

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav launs noticis, pienemsim sadu situaciju, kad Pavlam tomer bija parkapums,bet ss tu neizskaties labak! trinies gar vina miesu un tad blauj, ka smird, tas jau taka Cs :D

Lai godigak abiem, si sudziba ir aplama, no Owen puses!

 

TC

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...