• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Ko lai dara???


-Bryant

Recommended Posts

Sveiki visiem, tas atkal es. Es pasūtiju 4lvl +, ievadiju telefona kodu visu izdariju pareizi, bet es nesaņēmu atbildi [kodu]. Un es pārbaudiju cik man kredīts, un man tas kredīts 7.11 eur pazuda. Lūdzu Kova, iedod +4lvl serverī, es tiešām pasūtiju, bet nesaņēmu kodu, un man naudu noņēma.
Tas nav godīgi, Kova ja to tu izdariji tīšām, nu tad... :@

Link to comment
Share on other sites

Tu gadijuma nebiji IG ? Un  man ari ir bijis ka kods netsutas ! Bet iespējams tev bija preciza nauda ! Un tev nepietika, jo viņi skaita vel kadus 1 eur norauj par pasuyišanu !

Nebiju on, un vel uz mana kredītkartes bija 8. eur . 

Link to comment
Share on other sites

Edit .

Vekur mans foršais telefons, kur redzams kad es aizsūtu sms to tur, un tur ir vel laiks es aizsūtiju 2.28 - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xf1e7dy6k52ulmlpu4kb.jpg . Otrais ss, tur redzams kad pūlkstens jau ir trīs, un divdesmit minūtes. - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=0is3127yzo8h6korz8bt.jpg .  

 

 

Ar cieņu, Micheal_Bryan

Link to comment
Share on other sites

1.Priekš kam vispār lvl pirki?Lai krutāks būtu ar pirktu lvl?-Nē tas tikai visu padara pretēji.Lieta nav tajā kāds tev lvl.Sabiedrībā citi tevi uzskatīs par to pašu lvl kas biji kautgan cipars ir lielāks.

2.Vienīgais kas tev atliek manuprāt ir prasīt lai tev atsūta kodu vai uzliek tos tavus lvl.Citu variantu nav.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1.Priekš kam vispār lvl pirki?Lai krutāks būtu ar pirktu lvl?-Nē tas tikai visu padara pretēji.Lieta nav tajā kāds tev lvl.Sabiedrībā citi tevi uzskatīs par to pašu lvl kas biji kautgan cipars ir lielāks.

2.Vienīgais kas tev atliek manuprāt ir prasīt lai tev atsūta kodu vai uzliek tos tavus lvl.Citu variantu nav.

1. Tu te nedrīksti postot.

 

2. Pirku lvl, jo iepriekšējo profilu uzlauza, nevēlējos visu no jauna sākt , nopirku 4 . lvl + vel lai tiktu piemēram Prizma, lai papelnītu naudu.

 

3. Mana sakrātā nauda, daru ar viņu ko gribu . Protams, šī ir pēdējā reize kad es sūtu sms, apsolu . 

Link to comment
Share on other sites

Ja neatnāca kods, tā nav mana vaina,bet sms pakalpojuma sniedzēja, nezinu, parasti tā nenotiek! Suti man PM ar savu telefona numuru, es pajautāšu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...